Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az emberekről, akik olyan tulajdonságukért utálnak másokat amiről nem tehetnek?

Figyelt kérdés
Pl. ha valaki azt mondja utálja a fogyatékkal élőket, mert idegesítőnek tartja a viselkedésüket.
2020. márc. 8. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Frusztrált.
2020. márc. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem utálom a fogyatékosokat de mivel muszájból együtt kell lennem eggyel ezért ez már sok és már az agyamra megy ezért utálom ha már csak hozzá hasonlóval is találkozok. Tehát igazából nincs velük semmi bajom csak már egyszerűen sok volt. Tehát ilyen esetben szerintem nem olyan nagy probléma ha idegesítenek mert ez a normális.
2020. márc. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mármint a rengeteg hülyeség hallgatása a sok.
2020. márc. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 De mondanál olyat, hogy utálod a fogyatékosokat?
2020. márc. 8. 20:59
 5/9 A kérdező kommentje:
Vagy hogy gyűlölöd őket?
2020. márc. 8. 20:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Mint a másik topicban: ha egy tulajdonsága miatt utál valaki egy egész embert, pláne ismeretlenül, azt ijesztőnek tartom.


A tulajdonságot lehet utálni, mert az már indokolt dolog, de lehet teljesen szubjektív is. Ugyanakkor mindenkinek van olyan tulajdonsága, amelyet joggal utálhatnak benne mások.

2020. márc. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Meggondolatlan, ugyanakkor gyáva. Hogy miért? Mert fél szembesülni azzal, hogy pl.: őt is érheti sérülés az életben, és akkor mi lesz?
2020. márc. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mert számomra is ijesztőek az ilyen emberek. Igen, azok akik nem egy tulajdonságot, hanem az ember egészét utálják. De vannak akik szerint nekem el kellene fogadnom, hogy ez a természetes és normális, és hogy az is megengedett, hogy emiatt sértő megjegyzéseket tegyenek emberekre. Azt gondoltam, talán tényleg kisebbségben vagyok azzal a véleményemmel, hogy aki olyasmiért utál egy embert, amiről nem tehet, az érzelmileg visszamaradottnak számít.

Akiben pedig nincs semmilyen együttérzés olyanok iránt akikhez nem fűzödik érdeke, az pszichopata. És szerintem is ijesztőek, ahogy az is, hogy ezt többen elfogadhatónak sőt normálisnak tartják. Nem értem miért.

2020. márc. 9. 00:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát.. Én igazából pont lesz@rom őket. Én nem utálom a fogyatékosokat, ő igen, hát oké
2020. ápr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!