Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért félnek ennyire az...

Miért félnek ennyire az emberek a koronavírustól?

Figyelt kérdés
Azt vágom, hogy a csapból is ez folyik, de tényleg ekkora hatása van a médiának az emberekre? Nem tudnak az emberekek maguktól gondolkodni? Nem tudja az agyam felfogni, hogy hogyan bírják az emberek ennyire túlnyomni ezt a relative (RELATIVE) kis dolgot.

2020. márc. 9. 20:38
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
77%

A halálozási arány világszerte 3,5%. Az influenzáé 0,1%.


Egymillió influenzásból meghal ezer...

Egymillió koronavírusosból ugyanebben az ütemben haladva meg fog halni 35 ezer. Abban az esetben, ha jut mindenkinek lélegeztetőgép.

Félreértés ne essék, nem pánikolok, csak igyekszem hivatalos helyekről is tájékozódni, és realistán látni a dolgokat.


De elbagatellizálni ugyanolyan veszélyes!

2020. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
70%
főleg, hogy jó immunrendszerű, rendszeresen sportoló volt állítólag az az olasz, első fertőzött is, aki még lélegeztetőgépen is volt, és intenzíven eddig
2020. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
78%
#5: ezt a hőérzékenységet már régen megcáfolták. Korábban csak azért gondolták, mert más koronavírusok hőérzékenyek. De ez felütötte már a fejét melegebb vidékeken is.
2020. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
77%

Azert felelmetes ez a virus mert nagysagrenddel halalosabb mint az infleunza. Es minden 10-ik beteg intenziv korhazi àpolàsra szorul, sokan kozuluk lèlegeztetô gèpre.

Rohadt nagy a baj, es nem elsosorban maga ez a virus mert eleg genyo cucc de jo esellyel az emberek nagy resze megussza.

Aztan ha par even belul jon egy tizszer durvabb akkor majd mindenki csak legyint mielott meg lehetne allitani...

2020. márc. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most már jobban értem a másik oldalt, de a véleményem azon a téren, hogy túl van nyomva nem változik. Azért azt is vegyük figyelembe, hogy Olaszország egy turista paradicsom, amíg Magyarország...
2020. márc. 9. 21:03
 16/34 anonim ***** válasza:
41%
Talán itt,vagy máshol olvastam azt a teóriát,hogy ez egy mesterségesen előállított vírus.Próbálják csökkenteni a népességet,de hogy melyik hatalom nem tudom,de Amerikára tippelek ha már tippelnem kell.Szóval ez egy létező dolog,oké,most nem megyek le vmi bunkerbe,de vki ezt elszabadította,és akinek gyengébb az immunrendszere,az meghal.Nem lehet tudni,lehet te,vagy én leszek a következő.Aki ezt az influenzával hasonlítja össze,nem normális.
2020. márc. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
84%
#15: de ugyebár a turistaparadicsomba mindenhonnan mennék turisták. Magyarországról is...
2020. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Mennek, de így március közepén nem hiszem, hogy túlságosan sokan mennének, főleg nem a karanténozott részre.
2020. márc. 9. 21:11
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem az lenne a gond, akik most akarnának odamenni, hanem akik ott voltak és visszajötek!
2020. márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
12%
Én Gyurcsányt féltem nagyon, korban már ott jár, hogy lassan veszélyeztetett. Mi lesz velünk ha elviszi őt is a kórság?!
2020. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!