Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Láttunk ma a kollégával egy...

Láttunk ma a kollégával egy nőt. Felnyírt haj a hosszú haj alatt, mindenféle színben virítot. Kollégám majdnem összehugyozta magát, úgy nevetet. Mi értelme van az ilyen kinézetnek? Nem értjük.

Figyelt kérdés
2020. márc. 10. 17:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
96%
Felnőtt ember létetekre annyira éretlenek vagytok, hogy más ember kinézetén röhögtök, mert nem úgy néz ki, ami nektek "megfelelne"? Gratulálok.
2020. márc. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom de a felnyírt haj menő egy csajnál.
2020. márc. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell neked mindent érteni. Gyanítom, hogy ha mi meglàtnánk a fejeteket, akkor mi is behugyoznánk a röhögéstől...
2020. márc. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Sunshinedoll ***** válasza:
93%
Szerintem sok olyan dolog van még a világon, amit te meg a kollégád nem értetek :)
2020. márc. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert mindenkinek más tetszik. Mindenki máshogy éli az életét.


Igazából szerintem nem is kell "értelmének" lennie. Neki csak szimplán ez tetszik. Persze lehet azt mondani, hogy biztos feltűnési viszketegsége van, vagy lehet h k*vára leszarja avilágot és azt csinálja ami neki jól esik. Igazából teljesen mindegy. El kell fogadni hogy ő ilyen, neki ez tetszik.

2020. márc. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!