Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi értelme az életnek? (Hosszú...

Mi értelme az életnek? (Hosszú a story)

Figyelt kérdés

NEM SAJNÁLTATÁS CÉLJÁBÓL!


Igazából nem látom értelmét az életemnek.

Nem akarok élni, de meghalni se. Miért érzem ezt?


Nem vagyok egy jó ember, sosem tartottam magam annak de amikor volt rá lehetőségem akkor ruhákat illetve pénzt vagy ételt adakoztam a rászorulóknak.

Ez jó érzés volt mert tudtam, hogy ezzel sokat segíthetek olyan embereknek akiknek hatalmas szükségük van a segítségre.


Nem volt gyerekkorom. Apám egy alkoholista volt ez is okozta a korai halálát. Anyám meg jobban szeretett magavál és más férfiakkal foglalkozni, ha értitek mire értem.


Nem tanulhattam tovább így csak 8.osztályom van amivel nem igazán megyek semmire. (KÜLFFÖLDI VAGYOK)


Barátaim nem is voltak. Inkább csak olyan felszines barátság, ők nagyon szerettek inni illetve drogozni és cigizni. Sajnos vagy nem sajnos de ez amit ők csinálnak az nem az én világom.


Ami a legjobban fájt, hogy lenéztek azért mert nem alkoholra és drogokra költöttem, hanem a fizetésem egy kisebb részét rászorulókra költöttem mert tudtam jól, hogy min mennek keresztül.


Én többre szerettem volna vinni mint anyám és apám. Lehet, hogy ezért szenvedek mert több akartam lenni?


A barátnőm elhagyott egy másik srácért. Ezzel nincs is semmi baj mert rengeteg lány/nő van még a földön.

De így barátok és munka nélkül nehéz barátokat szerezni.


Sokan mondják azt, hogy ha jót cselekszünk az életben visszakapjuk ez mennyire igaz?


Nem tudom, de egy kicsit gyülölöm anyámat és apámat azért mert nem élhettem miattunk normális gyerrkkort mint a legtöbb embert. Nem szerettel dolgozni sőt anyám most se szeret dolgozni Dolgozni muszáj!


Egy kis rövid történet az életemből.


2018. nov. 5. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Én többre szerettem volna vinni mint anyám és apám." - [link]


Még összejöhet, de ha mégsem jönne össze, akkor sem kell magadat okolni, mert hátrányos helyzetből még fejlettebb országokban is nehéz kitörni.


Szerintem az élet értelme az az, hogy minél több emléket, élményt szerezzünk és ha közben sikerül mások életére is jó hatással lenni, akkor az már hab a tortán.


Persze vannak olyan dolgok, amikhez kell pénz, nem tudja mindenki ugyan azokat a dolgokat megélni, de szerintem teljes és boldog életet kevés pénzzel is lehet élni. A saját boldogságodat nem a környezeted határozza meg, hanem te.

2018. nov. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1. Ment a zöld kéz.

Egy ideig megtaláltam a boldoságot egyedül is de amikor a városban sétálgattam és ahogy láttam az embereket a barátaival eléggé összeszorúlt a szívem. Mert egyedül meddig lehet az ember boldog? Szerintem nem sokáig.

Nagyon fiatal vagyok mindössze még csak 19 leszek.

Pénzt sosem szerettem ezért meglehet kövezni de már lassan minden a pénzről szól.

Azért akartam/akarok több lenni anyámtól és apámtől, hogy a jövőbeli családom ne szenvedjen hiányt semmiből mint ahogy én.

De így, hogy anyám az egyetlen élő rokonom és ugye sajnos ő lenézi azokat az embereket akiknek van egy vagy kettő diplomája, igazából csak irígy.

És ezért se akarta, hogy tovább tanuljak pedig nem voltam rossz tanuló.

De nekem az életem így alakúlt.

2018. nov. 5. 11:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Értelmesnek tűnsz, bár ennyiből nem lehet kiismerni, de nem hiszem, hogy bármi komolyabb probléma lenne veled, szerintem ha kicsit összeszeded magad, akkor biztos, hogy találnál barátokat.
2018. nov. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3. Az az, hogy nem tudok, hogy hogyan szedjem össze magam.

Én elégedett vagyok magammal ahogy kinézek. Ezt úgy értem, hogy nem vagyok olyan mint a legtöbb ember, hogy saját magával problémája van.

2018. nov. 5. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!