Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rettenetesen bűntudatom van....

Rettenetesen bűntudatom van. Hogyan tudnék megszabadulni ettől a tulajdonságomtól? Egyszerűen gyűlölöm.

Figyelt kérdés

Nem szépítek és bem mentegetem magam, hisztizek időnként. Főleg munkanapokon van, mikor reggel felkelek, vagy front van, rosszul vagyok, ilyen esetekben - magyarán ha jem minden úgy megy ahogy elképzelem. Ez végtelenül szánalmas.

Ma reggel irtózatosan rosszul keltem. Hasmenés, hányinger, kialvatlanság, rossz közérzet. Ilyenkor türelmetlen vagyok, ingerlékeny, és mivel egy nyomorult kölyöl vagyok ilyen téren, ebből más is kap. Nem részletezem, a fő, hogy megbántottam két embert mielőtt eljöttem dolgozni.

Most ki*aszottul haragszok magamra, el nem tudom mondani hogy mennyire. Rájöttem hogy ezt a rohadt hisztit a sajá fejemben generálom. Hogyan tudnék ezen javítani?



2020. márc. 13. 07:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Viszont igazatok van: önuralom! Fegyelem és menni fog! 21 éves vagyok, már nem viselkedhetek egy takonyként.
2020. márc. 13. 07:23
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem igazán csak akkor tanulod meg kontrollálni magad, ha a viselkedésed miatt már el is fognak fordulni tôled a szeretteid/barátaid.

Nekem is volt egy ilyen ismerôsöm, egy idô után elviselhetetlenné vált a dolog, el is vesztett mindenkit, aki fontos volt neki. Ezután jött meg az esze, pszichológushoz is fordult, és már kezd javulni eléggé. Persze vannak olyanok, akik már végleg elfordultak tôle, hiába javult.

2020. márc. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szerintem (akármennyire találod most ezt bosszantónak), ez teljesen normális, hogy van egy kezelhetetlen tulajdonságod. Ha mégis ennyire zavar, talán ha zenélnél, az segítene. Én is ilyen vagyok, de nekem ez mérhetetlenül sokat segített.
2020. szept. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!