Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lesz valaki kényszeres...

Mitől lesz valaki kényszeres hazudozó?

Figyelt kérdés
Ismertem olyanokat mindkét nemben, hogy csoda, hogy nem szakadt rájuk a plafon. Nekik mindig volt "belsős" infójuk mindenről, ők ezt, meg azt csinálták, feltaláltak dolgokat és még sorolhatnám.
2020. márc. 13. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Így érik el, hogy legalább egy kis ideig figyeljen rájuk valaki.
2020. márc. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaj én is találkoztam sok ilyennel, a legdurvább az az volt, amelyik egy hazugsággal meg tudta csinálni az élete bizniszét...
2020. márc. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Érdekes téma egyébként, mert ahogy én tapasztaltam, ennek vannak fokozatai. Ismerek pl. olyan, a 30-as éveiben járó férfit, akinek gazdasági diplomája és egész jó munkája van. Az esetek legalább 90%-ban teljesen fókuszált, figyel a beszélgető partnerére, reagál is, majd hirtelen zavarttá válik, és mintha akarata ellenére kibuggyanna belőle valami...nos...hihetetlen dolog. De legalább már jobban kordában tudja tartani. Tinédzser korunk óta ismerem, és akkor tényleg a fejünket fogtuk a társaságban néhány baromsága miatt. Mellette viszont ismertem olyat(régi-régi kollégám), aki még azt is képes volt eljátszani, hogy éppen valami "fontos" ismerősével telefonál...Na, ez már szerintem közelít a nem teljesen beszámítható kategóriához.
2020. márc. 13. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy résez így kompenzálja az önbizalomhiányát. Vannak, a "figyeljenek rám" emberek. Van, aki az ezzel járó fölényeskedést szereti.
2020. márc. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valami trauma általában, gyerekkorban nem figyeltek rá a szülei vagy ilyesmi.

Vagy valamilyen személyiségzavar, azokra is eléggé jellemző.

2020. márc. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!