Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet az, hogy az élelmis...

Hogy lehet az, hogy az élelmiszerek és a WC papírok háromnegyede hiánycikk, de óvszer meg női betét mindig van?

Figyelt kérdés
Furcsák az emberek számomra ebből a szempontból.
2020. márc. 17. 08:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Enni és szrni mindenki szokott.

Gumit meg betétet nem mindenki használ.

2020. márc. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tanulnak páran... a helyzetből.... a jövőre nézve.
2020. márc. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert a dugástól nem fog elmúlni a járvány.
2020. márc. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%

A női havi felfogókat én is kérdőjelezem, hiszen az mindig van a nőknek bizonyos kordig.


Az óvszerről saját véleményem:

Nem használunk (max kapcsolat elején 2 alkalom és off), a természetes megszakításban bíztam s bízok is, magamban s páromban is.


Azoknak javasolt leginkább, akik összevissza folyamatos partnercsere van...

De az se véd meg mindentől!

;)

2020. márc. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#4

"A női havi felfogókat én is kérdőjelezem, hiszen az mindig van a nőknek bizonyos kordig."

Sokaknak nincs. Illetve mást is lehet használni a betéten, tamponon kívül e célból.

2020. márc. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tegnap este már betet se volt...
2020. márc. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hétvégén betétet sem tudtam venni,csak egy gyengébb minőségűt,szóval már az is fogyóban.
2020. márc. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Betét/tampon csak havonta 2-3 csomaggal kell, a többi meg minden nap. Persze ez sem indokolja az eszeveszett raktározást.
2020. márc. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Én speciel az abortuszban hiszek. Vagy max esemény utáni. Az óvszer tényleg csak az első pár alkalomig kell, amíg megérkezik az AIDS tesz eredménye. Már hosszabb távú kapcsolatoknál ugye... Egy éjszakás meg nincs olyan sok. Arra van elég itthon. A mostani pasimmal meg már hónapok óta együtt vagyunk..
2020. márc. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Férfi betét is van?


Nekem amúgy az ellenkezője fura. Soha nem volt velem olyan, hogy azért kellett betétet vennem, mert fogytán volt, vagy elhasználtam. Nálam mindig annyi van, amennyi egy hadseregnek elég.


Ennek a titokzatos oka a sokat lenézett Glamour és Joy napok. Itthon csomagokban állnak a betétek, samponok, fogkrémek, szappanok, tusfürdők, Domestos... amire volt kupon és mindig használom, abból mindig sokat veszek. Így tisztító -és tisztálkodószerekből nem kellett bevásárolnom.


Óvszerhez nem tudok hozzászólni, ha lenne pasim, nem szexelnék most, mert nem akarok gyereket, és ha esetleg teherbe esnék védekezés mellett, tuti nem tartják most fontosnak az abortuszt.

2020. márc. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!