Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok ember miért okoskodik a...

Sok ember miért okoskodik a vírussal kapcsolatban, miért nem fogadja el okosabb emberek tanácsait?

Figyelt kérdés

Érthetően elmondták hogy akinek nem létfontosságú az maradjon otthon, kifejezetten a nyugdíjasok, ne tömegközlekedjen.


Ellenben sokan még edzőterembe járnak, étterembe, kávézóba etc.


Miért kell állandóan a határokat feszegetni, miért kell ez a "majd én jobban tudom" mentalitás?


2020. márc. 18. 08:25
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
0%
Mert te megérdemled az egészségügyet. Mondjuk én magán orvoshoz járok,úgyhogy nem nagyon veszem igênybe az ingyenes szakrendeléseket,más hasznalja fel a pénzem.
2020. márc. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
71%

Sok ember kénytelen ra.

Gyár nem állt meg így menni kell

Peidg azt kellett volna lezárni az iskolával egy időben

Többszáz ember egy csarnokban...összezárva

És különböző településekről

2020. márc. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
85%

"Mindenki úgy éli az életét ahogy akarja."


Ezzel csak az a baj, hogy aki felelőtlenül viselkedik, sz@rik bele és elkapja a vírust, attól fogja "elvenni" pl. a lélegeztető gépet, aki felelőségteljesen viselkedett, és valamiért mégis elkapta a betegséget.

2020. márc. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ez tudat alatt tagadó magatartás sokaknál. Tudják, hogy baj van, de nem mernek szembenézni vele, nem tudják elfogadni a helyzetet.

Meg vannak a konteósok, akik szerint nincs is vírus, csak pánikkeltés az egész, a sok halott meg mind fizetett statiszta.

2020. márc. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
6%
Akkor zárkóztatok be,és üljetek otthon az összehordott wc papír és liszt készleteken.Azt hiszitek akkor nem kapjátok el? Semmivel nem vagytok felelősség teljesebbek,mert sokaknak menni kell dolgozni,vásárolni,ezer boltot bejarni,mert mindent kiraboltatok.Majd,ha visz mindenkit,egészségeset,fiatalt,és ennél jóval többet,akkor lesz ok pánikra,de így csak hiszti az egész.
2020. márc. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
8%
Engem meg inkább az aggaszt, hogy ez a sok hülye, aki beszopja, hogy az intézkedések az ő érdekükben történik nem látja, hogy mi lesz mindennek a következménye. Aztán majd pár hónap múlva ők fognak a legjobban sírni, hogy nincs munkájuk, miből fizetik a hiteleiket, és örülni fognak, ha elmehetnek rabszolgának dolgozni éhbérért.
2020. márc. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
54%
Menj oda hozzájuk és személyesen beszéld ezt meg velük.
2020. márc. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
73%

Inkább éppen fordítva van!!

Némelyik rabszolgahajcsár főnök ha ez teszem azt az ő nagymamájával történne akkor habzó szájjal kiabálna, de most a megelőzést nem tartja fontosnak.

Nem kivanok senkinek rosszat ,de az ilyen csak akkor kap észhez majd ha saját hozzátartozója lesz beteg...!!!!!!

2020. márc. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Az intézkedések közvetve vannak értünk, de az már régen látható, hogy itt sokkal nagyobb bajok lesznek a gazdasággal globálisan, mint amilyen veszéllyel ez a vírus egyébként jár. Kérdés mi a jó döntés!? Hagyjuk hogy éljék az emberek az életüket, minél előbb megfertőződjenek, túl legyenek rajta és növeljék a "társadalom immunrendszerét", illetve hulljanak a gyengék, vagy inkább zárjunk be mindent és mindenkit és szépen lassan araszoljon végig a betegség mindenkin.

Én eldöntöttem önző módon magam miatt, hogy betartom a játékszabályokat amennyire tehetem, mert nem szeretnék az egyik családtag lenni a kettő közül, akinek a nagymamájáról, vagy édesanyjáról döntik el a kórházban, hogy jobban megérdemli-e a lélegeztető gépet, mint a másik egyén szerette. Ennyi a lényeg és nem több. Nem táraztam be hetekre kajából és mérhetetlenül gusztustalannak tartom azt, hogy tömegek ezt teszik. Nem kell pánikolni, nem kell bunkerben élni, el lehet menni heti egyszer bevásárolni, el lehet menni naponta fél órát-egy órát sétálni a természetbe a családdal. Fel lehet fogni ezt úgy, hogy közös az érdek és a 20 kiló csirkemellből, amit felhalmoztál a fagyasztódban, át lehet adni másfelet a melletted élő családnak, akiknek már nem jutott a hétvégi ebédhez semmilyen hús... Magunkkal tesszük ezt, az emberiség magát teszi tönkre, mert én én én én én én... Nekem élnem kell, nekem húst kell ennem, nekem 5 rétegű budi papír kell egy raklappal, mert az én s*ggem sz*rosabb. Egy kicsit nézzünk már végig magunkon b*sszus!!!

Szánalmasak vagyunk, hogy alapvető szabályokat képtelenek vagyunk megtartani, nem tudunk lemondani néhány hétre kényelmi dolgokról és verekszünk az utolsó zacskó tésztáért a tescoban, mert tuti éhen döglünk mind.

2020. márc. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
63%

Mindenki egy kozosseg tagja, akar tetszik akar nem. Kihirdettek a JARVANYUGYI VESZHELYZETET, tehat illik ugy viselkedni ahogy kell es senkit nem erdekelnek az egyeni hiszteriak! Ne menjen ki senki!


Most meg lehet lazadozni, szellel szembe pisalni … de akkor komolyra fog valni a helyzet es kijarasi tilalom lesz. Mondom LESZ!


Tehat mindenki fogja vissza magat es oruljon, ha nem lesz erintett a dologban!

2020. márc. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!