Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok ember miért okoskodik a...

Sok ember miért okoskodik a vírussal kapcsolatban, miért nem fogadja el okosabb emberek tanácsait?

Figyelt kérdés

Érthetően elmondták hogy akinek nem létfontosságú az maradjon otthon, kifejezetten a nyugdíjasok, ne tömegközlekedjen.


Ellenben sokan még edzőterembe járnak, étterembe, kávézóba etc.


Miért kell állandóan a határokat feszegetni, miért kell ez a "majd én jobban tudom" mentalitás?


2020. márc. 18. 08:25
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
51%

"Ezzel csak az a baj, hogy aki felelőtlenül viselkedik, sz@rik bele és elkapja a vírust, attól fogja "elvenni" pl. a lélegeztető gépet, aki felelőségteljesen viselkedett, és valamiért mégis elkapta a betegséget."


Igen, ahogy a dohányosok is. Mások egészségét károsítják a felelőtlenségük miatt.

2020. márc. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
47%

" Ne menjen ki senki!"


Ezt mondd a munkáltatómnak és ígérem nem megyek ki, ha nem kell dolgozni.

2020. márc. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
28%
Miert nem fogjak fel az emberek, hogy kritikus a helyzet? Miert nem lehet felfogni, ha a virus idejott kinabol, pedig nagyon vigyaztak ra nehogy megtörténjen, mégis kifekudt az egesz vilag … miert hiszik sokan, hogy majd ok megusszak csak azert, mert kezetmosnak?
2020. márc. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
35%
# 23: És mi van akkor, ha én például nem akarom megúszni? pár hét influenzaszerű megbetegedés és lecseng. Legalább a szervezet megismeri ezt a vírust is és legközelebb ellenállóbb lesz ellene.
2020. márc. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom mi a munkad 22-es valaszolo, de mar nem sokaig fogsz dolgozni … hacsak nem az egészségügyben, avagy az elelmiszer ágazatban huzod az igát.
2020. márc. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
51%
Mi van akkor ha nem akarod megúszni? Utazz el Milanoba … jo szórakozást!
2020. márc. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Mert az okosabb emberek nem zartak le Kinat hermetikusan amikor kellett volna.
2020. márc. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
54%
Mert nem akarnak pár hónap múlva éhen halni, vagy rabszolgaként minimálbérért dolgozni.
2020. márc. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
33%

22es

Ha nem gyógyszergyár vagy élelmiszer bolt vagy Eü akkor nemsokára ugyis le kell állni

Azért lesz basszus kijárási tilalom mert senki nem ért a szóból

2020. márc. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
35%
# 26: Majd én eldöntöm hova utazok köszi.:) Amúgy meg egészségügyben dolgozok úgyhogy nem áll le szerencsére a munkahelyem. Jó pénzért dolgozhatok tovább.
2020. márc. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!