Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok ember miért okoskodik a...

Sok ember miért okoskodik a vírussal kapcsolatban, miért nem fogadja el okosabb emberek tanácsait?

Figyelt kérdés

Érthetően elmondták hogy akinek nem létfontosságú az maradjon otthon, kifejezetten a nyugdíjasok, ne tömegközlekedjen.


Ellenben sokan még edzőterembe járnak, étterembe, kávézóba etc.


Miért kell állandóan a határokat feszegetni, miért kell ez a "majd én jobban tudom" mentalitás?


2020. márc. 18. 08:25
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
37%

Off a témával kapcsolatban de egészségügy mióta jó pénz?

Komolyan érdekel mert van Eü végzettségem is csak nem dolgozom benne jópár éve. Éppen emiatt hagytam ott mert más többet fizetett.

2020. márc. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
0%

Mert a netet olvasva sokan, mindenki okos. Rengetegen meg tudják magyarázni, hogy rettenetesen fontos lemenni a bótba 2 db. sörért (élő példa, nem kitalált dolog).

Nem tudom, miért kell a határokat feszegetni, talán sokan ettől várnak jutalmat valahonnan?

2020. márc. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
52%
Nem cvsak közalkalmazottak dolgoznak egészségügyi területen. Vannak multik is, ahol jó a pénz. Inkább járok be dolgozni és nem veszek tudomást erről a hülye hisztériáról, mint maradjak otthon alapbérért + ne mehessek sehova.
2020. márc. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
54%
Persze nyilván függ attól milyen terület. De ha megfelel oda az egészségügyi gondozás és prevenció szak, megyek 😀ha tényleg annyira jó a pénz.
2020. márc. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
22%

Legtöbben nem tudják milyen komoly a helyzet, sőt falun még nagyon a helyzetről sem tudnak.


Nagyszüleimnek én mondtam el, hogy már nem járok egyetemre és bezártak az iskolák és elsőre nem akarták elhinni.


Meg január vége óta követem a dolgokat, mert van pár kínában élő youtuber akit követek, akik folyamatosan tolták az információkat és hogy milyen komoly is valójában a helyzet.


Persze ezt édesanyukának is mondtam, amikor elkezdtek Kínán kívül megjelenni, de legyintett és azt mondta, hogy túl van fújva.


Majd mikor Európában megjelent, akkor is felhoztam beszélgetésben, hogy amúgy lehet készülni kéne egy komolyabb helyzetre és ismét semmibe vette, hogy "Hülyeség".


Majd mikor hírtelen már nem kellett egyetemre mennem. Észre vette, hogy hoppá itt lehet valami.


Miután bezárták az iskolákat (ő tanár) akkor meg már káoszként élte meg és jelenleg át esett a ló túloldalára és ő van kiakadva a helyzet miatt és én nyugtatom.


Szóval amíg az embereket személyszerint nem korlátozza az életben és nem érzik a hatását, addig nem veszik komolyan.


Így lazán lehet, hogy valaki gondolkodás nélkül le megy a konditerembe, mert a környezetében semmi olyat nem lát ami azt indikálná, hogy komoly a helyzet és emiatt csak azt gondolja, hogy a média eltúlozza a dolgokat, mert az Orbán megtéveszti a népet ... stb... szokásos dumák...

2020. márc. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 Barnabas333 ***** válasza:
19%
32-es akkor zárkózz be egy bunkerbe és várd a világ végét.
2020. márc. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
37%
"Majd én eldöntöm hova utazok köszi.:) Amúgy meg egészségügyben dolgozok úgyhogy nem áll le szerencsére a munkahelyem. Jó pénzért dolgozhatok tovább." Ne kamuzz már. Folyamatosan itt lógsz. milyen munkahely, ahol tolerálják ezt. Otthon ülsz anyád nyakán, fogadjunk.
2020. márc. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Kulcsszó: magyar.
2020. márc. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!