Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti fèltek hogy elkapjátok a...

Ti fèltek hogy elkapjátok a koronavírust?

Figyelt kérdés
Én a sima influenzától is félek.Tavaly el is kaptam az influenzát és már az is elég rossz volt.Ment a hasam,hányingerem volt,lázas voltam,szédültem,rossz volt felkelni az ágyból.Azt mondják ez most rosszabb mint amit tavaly elkaptam.Én fèlek tőle,rendszeresen kezet mosok és ha nem muszáj nem megyek sehová itthonról.
2020. márc. 18. 19:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező, próbáld megérteni, hogy minden ember más. Te pl. elég gyöszösnek tűnsz abból, amit írtál.
2020. márc. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Meg a munkahelyről sem akarok hiányozni kell a pénz.1 hetet még kibírnék hogy ne menjek dolgozni de többet nem szívesen hiányoznék.Meg gyógyszert se szívesen szednék
2020. márc. 18. 19:43
 13/24 A kérdező kommentje:
#11-es nem vagyok az a betegeskedő fajta.De talán egy kicsi pánikbetegségem van.
2020. márc. 18. 19:47
 14/24 anonim ***** válasza:
Nem félek, igyekszem ésszel és fegyelmezetten odafigyelni, amire tudok.
2020. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem félek tőle. 43 éves vagyok. Betartom a higiéniás szabályokat (még a kézmosós videót is megnéztem). BKV-vel (nincs autóm) járok dolgozni (muszáj, mert kell a pénz), de nincs bennem félsz.

Munkába járáson kívül csak a boltba megyek kajáért.

2020. márc. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
#14 Én most sokat itthon vagyok és sokat is agyalok ezen.Nem voltam még kórházban semmilyen betegséggel és azt hallom hogy rosszak a körülmények a kórházakban.
2020. márc. 18. 19:52
 17/24 anonim ***** válasza:

Ha betartod a szabályokat, odafigyelsz magadra akkor eleget tettél a magad és mások egészsége felé.

Az otthon maradás kemény dió és megőrülhet az ember.

Most kell ilyenkor a legtöbbet sze..elni ha már otthon van az ember és nem tud elmenni sehova randizni..

27/F

2020. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
77%

Persze persze félek (van is rá elég nagy esély, hogy elkapom, mert olyan helyen dolgozom, ahol külföldiek az ügyfelek), de őszintén attól jobban félek, hogy az idősebb családtagjaim kapják el.


Nem szeretném elveszíteni őket még.

2020. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem mindenki kerül kórházba, erős immunrendszer lehet, hogy meg sem érzi.
2020. márc. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
#17-es nincs kivel szexelnem egyedül élek.Prostihoz meg biztos nem fogok menni.Csak boltba meg a munkahelyre járok.Többnyire a munkahelyen is egyedül vagyok.
2020. márc. 18. 19:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!