Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti fèltek hogy elkapjátok a...

Ti fèltek hogy elkapjátok a koronavírust?

Figyelt kérdés
Én a sima influenzától is félek.Tavaly el is kaptam az influenzát és már az is elég rossz volt.Ment a hasam,hányingerem volt,lázas voltam,szédültem,rossz volt felkelni az ágyból.Azt mondják ez most rosszabb mint amit tavaly elkaptam.Én fèlek tőle,rendszeresen kezet mosok és ha nem muszáj nem megyek sehová itthonról.
2020. márc. 18. 19:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
78%

Én félek,sajnos gyenge az imunrendszerem,mert autó-immun betegségem van,ráadásul boltban is dolgozok!

Szedem a vitaminokat,plusz maszkban fogok dolgozni jövő héttöl!

2020. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én nem félek. Ha ez a sorsom,akkor ígyis-úgyis elkapom...nem tudok előle elbújni.
2020. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Őszintén? Igen.

Nem rémlik, hogy valaha beteg lettem volna vírustól, most se azon aggódok, hogy velem mi lesz, viszont a páromnak volt egy betegsége ami miatt jobban ki van téve az ilyen fertőzéseknek. Miatta félek, és az idős hozzátartozóim miatt. Én magam szerintem kiheverném max pár nap alatt, egészséges vagyok és fiatal. De nem csak magamra kell gondolnom.

2020. márc. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
53%
Nem félek, inkább attól tartok ,hogy nem lesznek tünetek és tovább adom valakinek/valakiknek .
2020. márc. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!