Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek van hiszékeny rokonotok...

Nektek van hiszékeny rokonotok, aki minden netes reklámnak bedől?

Figyelt kérdés

Édesapám,nem régóta netezik,60 éves.


De minden ilyen "csodatévő" tablettának bedől.


2020. márc. 21. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Statisztika is van rola hohgy melyek a legnagyobb netes veszelyforrasok neten. Föleg a fogyokuras tablettakba haltak mar bele amik neten rendelhetök, sajnos a cikket meg kene keresnem ujra, de rangsorolva vannak a netes àtverések
2020. márc. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem olyan rokonom volt, aki a tv-shopra függött rá meg a sima tévés reklámokra. Még jó, hogy nem volt a falun Zepter... mert egy csomó hülyeséget megrendelt tv shopból, meg minden 2. héten új gyógyszert kért, mert az volt a tévében.


Anyukámmal amúgy nemrég volt egy ilyen eset... pedig amúgy értelmes, tanult nő... hogy az ilyen Aegon biztosító által "szponzorált" utazás nyereményjátékra ne regisztráljon már fel, mert arra kell nekik, hogy megtudják a telefonszámát, aztán zaklassák napestig. Főleg hogy vmi más helyről már hívják, és fel van háborodva, szóval vmi más ilyen hülyeségre is biztos feljelentkezett már.

2020. márc. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pl ilyenek,hogy "értisztító tabletta"


2 hét után teljesen kitisztítja az ereket,ja több évtizednyi zabálás,egészségtelen életmód után...


Persze rendelni nem lehet,hanem ők hívnak vissza.

2020. márc. 21. 18:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Van. Volt rokon akivel nagyon jól el tudok beszélgetni, de nem a legélesebb kés a fiókban. Fél éve meséltem neki hogy a munkahelyemmel jelenleg jogi úton harcolunk egy internetes csaló cég ellen, ugyanis rengeteg embert megkárosítottak. Részletesen elmondtam hogy mit és hogyan csinálnak, főleg azért mert bár morálisan elítélem a dolgot, de rendkívül kreatívnak tartom a jogi kiskapuk kijátszását a szemétládák részéről. Vagy egy órán keresztül beszélgettünk a témáról.

Majd kb egy hónap múlva hív hogy őt átverték egy rendelésével, hogy tudok-e neki segíteni. Hát nem ugyan annak az átlátszó módszernek dőlt be amit részleteiben vázoltam neki korábban?


Mondtam neki hogy most mit tudok tenni? Egyenlőre tanulópénz, később meg reméljük illegális lesz valamilyen formában.


A tablettás bejelentéseket ne is mond. A kedvencem mikor pénisznövelőre tesznek panaszt hogy nem működött és őket átverték. Már ne haragudjon az ilyen, de ha más anoním oldalon vagyunk így költőien megkérdezném hogy mit várt? Ha működne mindenki húzná maga után....

Persze ügyfelet nem nevetünk ki. De egy-egy annyira szerencsétlen hogy rá van írva hogy "Át lehet verni." és ezek azok akik utána legalább segítséget kérnek. El se tudom képzelni akik lenyelik.

2020. márc. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sok az idős,tapasztalatlan ember,és ugye nekik az egészségük is rosszabb állapotban van,így könnyebb átverni őket.


Nekem Apám ugyanez,egyszer már megbeszéltük,hogy ilyen helyről nem rendelünk semmit.

Aztán pár hét múlva megint hív,hogy "talált valamit az interneten"


És,ha leb-szom,akkor megsértődik....

2020. márc. 21. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!