Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti, hogy vagytok vele, megyugo...

Ti, hogy vagytok vele, megyugosztok mikor azt halljátok, hogy nincs tervbe a kijárási tiltás?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt a barátom már mondta, hogy ne lepődjek meg, ha ezen a hétvégén bevezetik vagy jövő hét elejétől. Kérdeztem honnan tudja, azt mondta, hogy "ez köztudott", azonban a mai operativ törzs szerint a mai sajtótájékoztatón azt mondták, hogy nincs egyelőre tervben. Ennyit a baráti beijesztésről, nem kell elhinni mindent még ha barát is modja.


Ti, hogy vagytok vele, én megnyugodtam, hogy egyelőre nem lesz, mert a bolton kivűl szeretnék elmenni esténként konditerembe és, ha nem lehet akkor nem. Ti mit gondoltok erről ti is örültök, hogy nem tervezik?



2020. márc. 21. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én már csak abban reménykedek hogy bevezetik. Nagyon szeretnék otthon maradni, megvédeni a családomat és magamat is, és minél hamarabb túl lenni ezen az egészen. De nem engednek szabira menni, nem tudtam táppénzre sem elmenni, és valami nyavaját már el is kaptam a héten, felhívtam a kórházat és azt mondták maradjak otthon, de egyszerűen nem tehetem meg, pedig nagyon szeretném!! :(
2020. márc. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Én örülnék végre, ha bevezetnék! Legalább a sok felelőtlen h..lye, akik még mindig kint vannak, végre otthon maradnának! Hányszor kell még ugatni, hogy mindenki maradjon már otthon! Ennyire nehezetekre esik?


Olyan szánalmas vagy. Ott az internet, rengeteg tornavideó van rajta, miért nem tudsz otthon tornázni? A s..ggedet ott is tudod tornáztatni, nem kell ahhoz kondi! De látom, neked ez a legfőbb problémád, miközben pl. Olaszországban közel 5000-en haltak már meg.

2020. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy, most jottem meg Angliabol, 2 hetig meg a szobambol se fogok tudni kimozdulni.

Onkentes karanten, mert nem akarom megfertozni a csaladomat.

2020. márc. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, én már így sem megyek sehova, nyugdíjas vagyok. Amúgy a konditermek úgyis bezárnak.
2020. márc. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, meg amúgy is: még változhat minden.
2020. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Látom vegyes vélemények vannak.

Panelban lakom és fiatal vagyok, börtön a 4 fal közt ülni és nem egészséges egész nap.

A beton szobába, ha be van zárkózva egy olyan ember aki a nap 24 órájából 12-őt kint van, az egy hétig nem menne ki, kezdene elgyengülni és fehéredni. Én most is kint voltam a hidegben mert most az van megint, és körbejártam a lakótelepet. Egészséges séta.

2020. márc. 21. 20:51
 7/7 A kérdező kommentje:

Meg a műfüves pályán fociztak, nem mecs mert az be van szüntetve, hobbifoci.


És azt halottam egy sportembertől, hogy télen sokkal egészségesebb kint focizni mint nyáron. Jó nem -15 fokban, hanem ilyen 0-5 fokban.

2020. márc. 21. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!