Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen társadalmi elvárásokkal...

Milyen társadalmi elvárásokkal mentek szembe?

Figyelt kérdés

2020. márc. 21. 20:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%
Én 40 éves vagyok, egyedül élek egy szexbabával és rájöttem jobb mint egy élő, harcias nőcike.
2020. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
97%

Bölcsészként kezdtem, természettudósként folytattam és informatikusként fejezem be. Mindháromról van(utóbbiról lesz) papírom. Mosolyogva várom, hogy a mekis viccek, a neked nincs szociális érzéked, vagy az ilyen képesítéssel komolyabban kéne viselkedned és kinézned lesz a következő elmés skatulya. Egyik sem fog nyerni.

Egyébként nő vagyok, sokaknak ez sem fér össze az informatikával.

Nem akarok gyereket szülni. Vagy másét nevelem fel, vagy nem nevelek senkit. Engem se akarjanak már.

Nem érdekel, hogy ki a rokonom és ki nem, ha nem viselkedik, elküldöm a pokolba így is, úgy is.

Nem tisztelek senkit a kora és egyéb rajta kívülálló tulajdonsága miatt, ha egy tapló.

Az emberek többnyire túlhypeolják a szexet és a szexualitást és elvárják máaoktól is, hogy eldobják ezért az agyukat. Nem tudok elfogadni semmilyen ösztönt kifogásként hosszú távon egyébként sem.

Nem tartogatok semmit, ami régi. A megfelelő emlékek a fejemben vannak és elkísérnek. Öreg tárgyaknak nincs helyük az életemben.

Ha megérem a nyugdíjas kort, minden vagyonom el fogom ajándékozni, amit felhalmoztam. Nem akarom, hogy bármiről lehessen beszélni a hagyatéki tárgyaláson. :))

2020. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
65%
Szándékosan valószínűleg egyikkel sem, de itt vagyok 21 (lassan 22) évesen nulla szexuális és/vagy párkapcsolati tapasztalattal, vonz a saját nemem, illetve pszichés problémákkal küzdök, ha ezek számítanak.
2020. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Metionin ***** válasza:
100%
Nem akarok gyereket, se cifra esküvőt. A kinézetem is kicsit fura de az nem tudom hogy mennyire társadalmi szintű elvárás hogy pl. egy nőnek milyen haja és ruhája legyen.
2020. márc. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
21%

Az összessel.


De a mai világban nincs is társadalom, hiszen alapjaiban rombolták azt le, és tették helyébe, amit ma "társadalomnak" neveznek, amitől a józanabb emberek megőrülnek, de még a tömegemberek sem értenek valamit. Így a kérdésed megválaszolhatatlan.

2020. márc. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartok ünnepeket(karácsony,születésnap stb.).Feleslegesnek tartom őket és van pár rossz élményem.Nem terjesztem ezt magamról,mert egyből csúnyán néznek rám.Általában akkor mondom el amikor hívnak valahova és megkérdezik, hogy na de miért nem megyek.Sokszor hihetetlennek tartják ezt.Én meg azt tartom hihetetlennek,hogy sokan nem képesek felfogni,hogy én nem szeretnék ünnepelni és erőszakoskodnak.
2020. márc. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok fönt egyetlen közösségi oldalon sem. Tudatosan törekszem arra, hogy minél kevesebben minél kevesebbet tudjanak rólam, hogy "mi van velem", annak ellenére, hogy zsigerből szabálykövető és törvénytisztelő vagyok. Ismerőseim, barátaim nagyon kevesen vannak, azok is viszonylag új, maximum egy éves kapcsolatok. Nem érdekel egyetlen olyan társadalmi íratlan szabály vagy előírás sem, amelynek bármi köze van ahhoz, hogy mit kezdjek a magánszférámmal, vagy hogy miről mit gondoljak. Az emberek többségét szellemileg restnek, gyáva konformistának és agyatlannak tartom, akik beérik azzal, hogy az életüket érdemi gondolkodás nélkül végigvegetálják. Tisztelet a kivételnek.
2020. márc. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Neked van elvarasod? Mer ki vagy te?
2020. márc. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Gratulálok 12-es, te aztán nem próbálsz megfelelni!

2020. márc. 21. 23:05
 20/20 anonim ***** válasza:

Én szinte minden társadalmi csoportból, ahova betudnának sorolni, valamilyen markáns eltérő nézet, szokás miatt, rendre kiesek. Sokszor vágyom arra, hogy "tucat" legyek, aztán rá kell jönnöm, hogy nem sikerül, hiába próbálom.

Igazi csóró, pszichésen sokszoran terhelt családból jövök, ami nyilván érint, de makacsul küzdök ellene. Állandóan képezem magam, épp a 3. diplománál tartok, rendezett házasságom van. Ez tágabb értelemben talán normális, de a mikro közegemben nagyon nem az, a velem felnövő barátok, osztálytársak jó esetben az érettségiig jutottak és többnyire alkoholisták, vagy megélhetési szülők.

Megtért hívő, keresztény lettem, olyannyira, hogy pl. ezen okból szűzen házasodtam, ellenben még véletlen sem vagyok fideszes, és a 30-hoz közel sem vagyok biztos abban, hogy szeretnék gyermeket. Utóbbit kizárt, hogy bármely keresztény csoport megértéssel fogadja, talán az emberölés is befogadhatóbb lenne számukra.

A 2. diplomám egy tipikus "divat" szakon végeztem, csupa pénzes, rendezett családból jövő vett körül. Akkoriban én egy csatorna és bekötött fűtés nélküli lukban laktam, mert albérletre sajnáltam a pénzt, gyűjtöttem a saját lakásra. Hát, nem sok csoporttársam tudta rólam, hogy lavórban fürdök és fát vágok, hogy meleg legyen...

Még tudnék pár dolgot hozni, de ennyi elég. Egyszer talán elérem, hogy beolvadjak valahová, de lehet, hogy zsigereimben képtelen vagyok rá. Jó volt rátalálni erre a kérdésre, látni, hogy vannak hasonló külön utasok.

2020. ápr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!