Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy érzitek magatokat a...

Hogy érzitek magatokat a karanténban?

Figyelt kérdés
2020. márc. 21. 22:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Vettem netflix elofizezest eddig csak hbo go volt. Idaig jo
2020. márc. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Karantén előtt se nagyon mozdultam ki semerre, tehát átlagosan.
2020. márc. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%
Nem befolyásol különösebben. Ritkán fordul elő, hogy az otthonomon és a munkahelyemen kívül egy harmadik helyre megyek, így nem érzem felbolygatva az életemet most sem. Úgy élek most is, ahogyan békeidőben is - azzal a különbséggel, hogy most harmadik hely számításba sem jöhet a jelenlegi életemben egy ideig.
2020. márc. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Jól. Nem is vágyom arra, hogy kimozduljak. Most vettem meg magamnak egy játékot PC - re, egy csomó filmet vagy sorozatot tudok nézni, esetleg könyvet olvasni, szóval azt hiszem ennél többet nem is akarhatok. 19/L
2020. márc. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Pocsékul. A f* tele van úgy mindennel :)
2020. márc. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%
Én eddig is így éltem.
2020. márc. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
55%
Jobb mint eddig mert nem kell orakat utaznom egyetemre, az elozo napokban szinte nyari ido volt, szoval meg napozni is kiultem, pedig beteg vagyok kicsit, anyamat feltem mert o kell meloba jarjon, ami kicsit zavar h beszelgetni senki se beszelget velem pedig irtam par emberre de nem latom rajtuk h ok erdeklodest mutatnanak felem, de ezt is megszoktam mar... Osszesegeben talan jobb mint elotte de nem sokkal illeve allas keresesemet es az egyetem befejezeset meg fogja neheziteni ez a virus, a sok halottrol es h a csapbol is ez folyik mar nem is beszelve.
2020. márc. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
58%

Annyi a különbség, hogy már a munkám miatt se mozdulok ki, azt is itthonról csinálom. Nagyon nem hat meg.

30/f

2020. márc. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%
Milyen karantén?
2020. márc. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
39%

Eddig is így éltem én is.


Meg amúgy milyen karantén? Ha csak hatóság nem rendeli el, de korlátozások vannak, akkor az még nem karantén.

2020. márc. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!