Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha mindenki azt akarja hogy...

Ha mindenki azt akarja hogy legyek öngyilkos, akkor tegyem meg?

Figyelt kérdés
Szerintem mindenki elítél. Azért amit tettem. Csúnya dolog volt. Ezért is vagyok egyedül de teljesen.
2020. márc. 22. 14:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
4%
Ezt, hogy mindenki azt akarja, nyilván csak a te saját f_aszságod, amit jól bemeséltél magadnak, egyébként ha fenyegetőztél, akkor állj a sarkadra és viseld a következményeit. Főleg ha azt mondtad valakinek, hogy pl. elvágod a torkát egy késsel, akkor jogosan húzódnak el tőled, nem mindenki szereti a közveszélyes háborodottakat.
2020. márc. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne legyél az!

Mindenki hibázik és minden csoda 3 napig tart. Mindenkinek annyi mindennel kell foglalkoznia, hamar elfelejtik, ha hibáztál. Az eddigi barátaiddal vedd fel te a kapcsolatot. Mássz ki ebből, ki tudsz!

2020. márc. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
74%
Nézz egy kicsit szét a világban, láthatod hogy ennél nagyobb bűnöket is megúsznak egyesek. Akit megfenyegettél ahhoz szépen menj oda és kérd a bocsánatát. Nem elfutunk a hibáink elől, hanem bátran szembenézünk a következményekkel. Akkor hamarabb felejtős lesz a dolog mindenki számára.
2020. márc. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!