Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szemüveget rendelni online...

Szemüveget rendelni online mennyire zsákbamacska? Ilyen terméket jobb felpróbálni vásárlás előtt, nem? Valaki vásárolt már online szemüveget? Jól állt?

Figyelt kérdés
2020. márc. 22. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

3-at rendeltem, ebből 2 jó lett, de 1 nem áll jól, de azt persze nem küldtem vissza, jó lesz pótnak.

Viszont figyelembe véve hogy optikában 4x annyiba kerülne, így nekem nagyon megérte.

2020. márc. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom mennyire volt felelőtlen döntés, bár ezt tűnt a leg logikusabbnak, hogy bemegyek egy optikába.

Arra jó volt legalább h megvizsgálták a szemem. Vision express.

Nem választottam drága keretet, de akkor is túlárazott volt az online társaihoz képest.

15 ezer ft körül már vannak monofokális lencsékkel együtt. De külföldről még olcsóbb.

2020. márc. 22. 15:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvileg kell ilyen mani visszafizetési garanciának lennie, tehát ha nem jó, akkor visszaállhatsz, és kereshetsz tovább.
2020. márc. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!