Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyképű vagyok, vagy csak...

Nagyképű vagyok, vagy csak van önbizalmam?

Figyelt kérdés
Elégedett vagyok önmagammal,és tudom hogy sok ember szeretne úgy kinézni ahogy én. Ráadásul most fogytam 5 kg-t és most ezért is büszke vagyok magamra,most 169/54 kg vagyok. Meg a táncművészetire járok és (még amikor volt suli) felkértek hogy táncoljam a szólót az egyik előadásban és ezért is tök büszke vagyok magamra. De amúgy mindenkivel kedvesen viselkedek még akit nem is annyira kedvelek azzal is. És az összes barátomat imádom,és ott segítek nekik ahol tudok. Meg minden emberben keresem a jót,s próbálok nem előitéletes lenni. És nem nézem le azokat sem akiknél tudom hogy jobb vagyok,és próbálok nekik segíteni. Csak ugyeagammal is maximálisan elégedett vagyok. Ezek alapján beképzelt vagyok?

2020. márc. 22. 20:15
1 2
 1/12 anonim válasza:
81%
Nárcisztikus talán
2020. márc. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Nincs ezzel gond, amíg nincs kimutatva. :)
2020. márc. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak akkor nem számítasz beképzeltnek, ha ezek mellett tisztában vagy a rossz tulajdonságaiddal is, illetve azzal, hogy mindig lesznek nálad jobbak. (Ez mindenkire igaz természetesen.)
2020. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Bekepzelt mint a neveben is benne van tobbet kepzel be magarol mint ami valojaban igaz. Nagykepu meg akkor vagy ha masnak mutogatod h te milyen sikeres vagy. Ha valoban realisan latod a helyzeted akkor egyik se igaz rad.
2020. márc. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Ne aggódj, mindenkit nagyképűnek meg nárcisztikusnak hívnak, aki nem hugyozza magát össze szerénységében egy dicsérettől, hanem szépen megköszöni azt és elraktározza magának...

Engem is sok területen annyit dicsértek (és nem anyám, akinek én vagyok a legtökéletesebb amúgy is, hanem olyanok, akik nehezen osztják a bókokat), hogy nem tudom nem elismerni, hogy igen, jó vagyok benne és büszke vagyok magamra. Ha megkérdezik, hogy miért, akkor meg megmondom, hogy ez és ez volt a visszajelzés.

Ez a helyzet azokkal a dolgokkal is, amit megszereztem. Például a diplomám vagy az alakom. Sokan mondták, hogy irigyelnek, milyen jó lehet nekem, én pedig nem fogok szerénykedni, megköszönöm és elismerem, hogy igen, én is örültem neki, mikor elértem. És ennek érdekében örömmel segítek másoknak is (korrepetálok, sok barátomnak segítettem álláskeresésben, szívesen segítek a legjobb tudásom szerint az edzésben, étrendben is, ha kérik, szóval esküszöm igyekszem és inkább arra motiválom őket, hogy igen, ezek tök jó dolgok, sok előnnyel járnak és megéri értük dolgozni, ebben pedig szívesen asszisztálok).


Aki ezt nagyképűségnek érzi, az nagyon el van tévedve.:)

2020. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Más az mikor valaki tisztában van a saját jó képességeivel, és ezt így elraktározza magának, meg ez, hogy felvezetsz egy ilyen masszív önfelszopást ide, aztán megkérdezed hogy szerintünk nagyképű vagy-e? Borzalmas személyiség lehetsz, amellett hogy nagyképű még cinikus is.
2020. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem nezed le azt akinel jobb vagy, milyen szereny hozzaallas... Hat nem rudom, nekem ez az egesz kerdes egy hanyinger, mar bocs. Rettento egoistanaj tunsz, igen. Azt hiszed, hogy tokeletes vagy. Ha elertel valamit azzal nincs baj, ha buszkeseget erzel vagy buszke vagy magadra, de nalad valami mas a gikszer. "Sok ember szeretne ugy kinezni, mint en"XD azert ilyen kezdessel inditani egy ilyen kerdest... Hat... Bekepzelt vagy, igen, nagyon. Nehogy azt hidd, hogy irigykednek rad. Ez altalaban a szemelyisegzavar jele es egy nagyon torekeny es gyenge belso vilagot leplez. Marmint ez a bekepzelt alarc. Igazabol szerintem te belul nagyon is tele vagy komplexusokkal es fusztracioval, na meg szegyennel, de a tokeletesseg alarca moge rejtozve nem kell szembenezned azzal amit valojaban erzel magaddal szemben.
2020. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amiket írtál, hogy de kedves vagy meg segítőkész meg ez meg az, az nem zárja ki a nagyképűséget amúgy... :D Szerintem jó, ha az ember tisztában van a jó, de a rossz tulajdonságaival is, ha az utóbbi is meg van, akkor nincs gond.
2020. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, hogy aki ennyire elégedett magával, az miért itt Gyakorin bizonygatja, hogy ő milyen okos, szép és tehetséges? Ez leginkább az ötödik válaszolónak szól.
2020. márc. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem bizonygattam, példákat mondtam. Magamtól nem szoktam reklámozni soha a dolgaimat, de ha megkérdezik, hogy van-e vagy tudok-e valamit, akkor megmondom, hogy igen, nekem sikerült és igen, úgy érzem képes vagyok erre vagy arra, rám lehet bízni egy olyan feladatot.


Ha szerénykedtem volna, nem vettek volna fel a mostani munkahelyemre sem. Miért tagadjam le, hogy úgy gondolom, meg tudok oldani egy feladatot és el tudok bírni egy bizonyos felelősséggel, ha tényleg képes vagyok rá és még meg is fizetik? Nem azért vagyok jó, hogy magamat "önfelszopjam", hanem azért, hogy bebizonyítsam magamnak, hogy képes vagyok rá és segítsek másoknak, hogy ők is így tegyenek...

2020. márc. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!