Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szex nélkül esélytelen a...

Szex nélkül esélytelen a boldog párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, de bármilyen hihetetlen aszexuális, voltam már több vizsgálaton stb, biológiailag alapvetően minden rendben viszont szimplán úgymond nem kívánom. Ellenben sokszor hiányzik egy pár, mármint úgy az életből, akivel jókat lehet beszélgetni, közös programokat szervezni, akár együtt élni. Csak eddig valahogy sosem mertem úgymond ismerkedni sem nagyon, mert gondolom azért a nők is igényelnék a testi kapcsolatot is.

Lehet a fentebbiekre ennek tudatában bármi esély, vagy inkább igyekezzek kiverni a fejemből, és mással foglalkozni?



2020. márc. 23. 03:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ui.:

Nem tudom ez így itt mennyire szabályos, de azért ebbe a kategóriába írtam, mert itt talán komolyabb válaszok jöhetnek, illetve jobban inkább az emberi természetre vonatkozik, nem pedig "arra".

2020. márc. 23. 03:36
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Aszexualis nok is leteznek, ismerkedj online es ird ki a profilodra, keress olyan profilokat, akiknel szinten ki van irva. Ha rairsz nokre, akiknel nincsen ilyesmi kiirva, indits ezzel, hogy te ilyen kapcsolatot keresel. Ne szamits sok valaszra, de vannak ilyen nok, meg lehet oket elobb-utobb talalni.

Ha nem online ismerkedsz, nagyon kicsi az eselye, hogy pont belefutsz egy ilyen nobe.

2020. márc. 23. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A párom is olyan, mint te és én is. :) Mi nagyon boldog jegyesek vagyunk már. Talán azt is meg merném kockáztatni, hogy sokkal tisztább egy ilyen szerelem, mint a korábbi kapcsolataimban, ahol így vagy úgy előjött a szexualitás és az volt mindenben a pláne, hogy dugjon az illető... Számomra akkor kezdett túlértékeltté válni a szex, meg akkor, mikor láttam, hogy egyesek mennyire lesüllyednek és mit meg nem tesznek érte. Szánalmat és undort éreztem. De most boldog vagyok így, hogy nem kell ezt néznem és hallgatnom itthon is egész nap. Nagyon szeretem a párom és szerelmes vagyok belé így is. Sokat beszélgetünk, ölelkezünk, csókolózunk, nagyon - nagyon ritkán szexelünk is, nagyon jól érzem magam vele és igénylem is az érintéseit, szóval nem a barát kategória, egyszerűen csak nem izgulok fel semmire és nincs neki sem kedve leteperni egymást. Ha csináljuk, azt inkább egy szoros ölelésként. :)



Ne add fel, remélem, te is találsz egy ilyen párt.

2020. márc. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon van aszexuális társkereső csoport, hajrá! 😊
2020. márc. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
Ez most vicc?:))))
2020. márc. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a biztató válaszokat és ötleteket, akkor talán számomra sem reménytelen a dolog, meg is próbálkozok így ismerkedni, hátha rám is mosolyog a szerencse.


Utolsó, nem vicc, de ha számodra vicces, örülök, hogy okoztam pár kellemes pillanatot.

2020. márc. 23. 17:43
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is aszexuális vagyok, de erről senki sem tud.

Nem lehetetlen ismerkedni, de sokkal nehezebb.

Nekem egyszerűbb egyedül.

Hány éves vagy?

2020. márc. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
27-et töltöttem be idén.
2020. márc. 23. 21:31
 9/11 anonim válasza:
Támogatom az előző válaszokat, sok sikert Neked!
2020. márc. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2020. márc. 24. 00:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!