Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szex nélkül esélytelen a...

Szex nélkül esélytelen a boldog párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, de bármilyen hihetetlen aszexuális, voltam már több vizsgálaton stb, biológiailag alapvetően minden rendben viszont szimplán úgymond nem kívánom. Ellenben sokszor hiányzik egy pár, mármint úgy az életből, akivel jókat lehet beszélgetni, közös programokat szervezni, akár együtt élni. Csak eddig valahogy sosem mertem úgymond ismerkedni sem nagyon, mert gondolom azért a nők is igényelnék a testi kapcsolatot is.

Lehet a fentebbiekre ennek tudatában bármi esély, vagy inkább igyekezzek kiverni a fejemből, és mással foglalkozni?



2020. márc. 23. 03:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
66%

Nem válasz a kérdésedre, de hadd meséljek valamit. 3 éve költöztem haza Németországból, s mivel amúgy bősz horgász vagyok, az elmúlt nyarakat a vízparton töltöttem. Napi szinten kint voltam legalább egy órát. Az első évben feltűnt, hogy nincsenek békák, de senki sem tudta megmondani, hogy miért. Hosszas nyomozás után arra jöttem jutottam, hogy noha Mo-on 2007-ben betiltották az Atrazin nevű gyomirtó használatát, z még mindig nagy mértékben van jelen a talajvizekben, így a kikelő békák 50%-a nőstény, 40 %-a hermafrodita, és csak 10 %-a ivarképes hím egyed. Hogy ez hogyan vág ide? Nos, úgy, hogy (véletlenül szintén) 2007-ben bezárták a magyar cukorgyárakat, mert kukoricakeményítőből sokkal olcsóbb cukrot hidrolizálni, mint a répából főzni. Így aztán az élelmiszerekbe, üdítőitalokba az USA-ból hozott cukrot pakolják bele. Az USA-ban még ma is nagy forgalma van az Atrazinnak. Akkora, hogy az elmúlt 8 évben 400x-ra (!) emelték az élelmiszerekben engedélyezett határértéket.

Bocsi, én csak elmeséltem, mindenki azt von le belőle, amit szeretne.

2020. márc. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!