Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, akinek szinte...

Van itt olyan, akinek szinte semmilyen változást nem jelent az életmódjában a vírus, mert eddig is alig járt el otthonról?

Figyelt kérdés
Mindenhonnan ez ömlik, hogy maradjunk otthon, nyilván ezt olyanok írják meg mondják, főleg ismert emberek, akik gondolom alig bírnak ki otthon egy napot is. Persze félek én is ugyanúgy, mert az ördög ugye nem alszik.
2020. márc. 24. 08:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
46%
Igen én, bár én pont most akartam megváltozni.
2020. márc. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
54%
Igen, van. Csak az a különbség, hogy a belső pokol mellé egy külső, iszonyatos fenyegetettség-érzés is járul. A kettő együtt elég sok.
2020. márc. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
#2 Ez igaz sajnos.
2020. márc. 24. 08:19
 4/24 anonim ***** válasza:
21%

Én.


Eleve csak a tanulás és a munka van az életemben (előtte meg a tanulás volt), semmi más. Megkérdezhetsz embereket rólam: tényleg semmi más.


Plusz magamnak való is vagyok. Konkrétan a heti 43 óra sok emberekből, ott a suli is, ahol már túltelítődöm.



Ezen a héten kezdődik a távoktatás.

Mindenből beadandók vannak a zh-k és a jelenlét helyett, és konkrétan több idő lesz a beadandókat megcsinálni, mint amennyit a zh-ra kellene készülni.


Ez így nem emberséges, főleg, mert távmunkában azért ugyanúgy dolgozunk és sokaknak van gyereke, akiknek szintén többet kell otthon segíteni a tanulásban.



Egy szó mint száz az én életem se változik semmiben, de annak örülök, hogy picit egyedül lehetek.

2020. márc. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%

Jelen 👐


Itthoni munkám van, online vállalkozás.


Pár beszerzés módosult, de nem drasztikusan.


Ami változott:

- még később megyek biciklizni este

- lemondva a hétvégi túrák, kiruccanások

- kedves mamámhoz nem tekerek csak úgy át

(A bevásárolt dolgokat lefertőtlenítve felakasztom a kerítésre, odébb megyek s várom, hogy elvigye, lássam s messziről küldök puszit neki - nagyon vigyázunk rá, az utolsó élő nagyszülőm)


-csomag/megrendelés feladás 🙃



Tudjátok mi a bajuk az emberek zömének?


Nincs semmi hobbijuk.

Nem szántak magukra sose igazán időt.

(Ezáltal önismeretük hiányos, ezért nem haladnak sokan az életben feljebb)


A kreativítás kihalóban van s látom/hallom ki hogyan unatkozik, szenved, mert nem tud mit kezdeni magával.


Sokak szájából lehet/lehetett hallani:


"Nincs időm" - van s volt is csak nem jól beosztva.

Most meg van mégtöbb idejük és haldokolnak.


Annyira betokosodott aggyal élik a mókuskerekes mindennapokat ... Amikor pedig "szabadok", nincs meg az "irányítàs" az életükbe kb rosszúl vannak.


Mintha mindenáron kellene nekik egy főnök, hogy irányítsa az életük nagy részét.


Picit szomorú ezt látni, hallani.


Nem azt mondom, hogy alig jártam/járok el, de szabadabb voltam/vagyok, mint a mókuskerekesek.


Engem ha kitesz valaki isten háta mögé feltalálom magam, de akkor is, ha bezárnak egy teljesen üres szobába egy kis glettel vagy papír,ceruzával - túl kreatív vagyok, az én számból ember nem hallotta az "unatkozom" szót.


A felesleges stressz nem kell.

Be kell tartani pár dolgot annyi.


Azoknak viszont részvétem, akik munkájukat elveszítették vagy ideiglenesen nincs s támogatást se kapnak.


Bocsánat, hogy ezt mondom, de az vicc, hogy cigóknak pár helyen csak oda adják a családi házakat, lakásokat s támogatva vannak...

A tisztességes ember pedig nem kap megfelelő támogatást...


Egyik barátnőméket magam támogatom jelenleg, mert SENKI nem segít rajtuk...

👏👏👏Gratulálni tudok milyen igazságos támogatások vannak...


Nekik van stresszre okuk, akiknek nincs az pedig tartsa be a dolgokat és ismerkedjen azzal az emberrel, akivel szembe néz a tükörbe naponta akár többször is.

2020. márc. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
6%

Az a bajotok mindannyiotoknak hogy nem dug senki titeket.


Azt meg hagyjuk már hogy nem akartok csavot szerettek maganyosan lenni ugy hogy mindenki leszar.

2020. márc. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
13%

Muszáj minden egyes nap feltenni ezt a h..lye kérdést??

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__1037..

A tegnap előttit törölték, azért nem tudom belinkelni.


Uncsi már nagyon!

2020. márc. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
64%
Munka-otthon-ügyintézés-szülők vonal kivételével alapból nem járok sehova, néha képzésre. Innen nézve (jelenleg a munkán kívül) nem hozott változást a dolog. Nem járok ki fölöslegesen, otthon vagyok. De azért durva a dolog...
2020. márc. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Lazy Lover ***** válasza:
64%
Nem járok sehova alapból csak a mamához meg szokásos bevásárlás meg munka
2020. márc. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy is bezárva élek, így nincs változás számomra.
2020. márc. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!