Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, akinek szinte...

Van itt olyan, akinek szinte semmilyen változást nem jelent az életmódjában a vírus, mert eddig is alig járt el otthonról?

Figyelt kérdés
Mindenhonnan ez ömlik, hogy maradjunk otthon, nyilván ezt olyanok írják meg mondják, főleg ismert emberek, akik gondolom alig bírnak ki otthon egy napot is. Persze félek én is ugyanúgy, mert az ördög ugye nem alszik.
2020. márc. 24. 08:07
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

#5 A túrázástól miért félsz? Bár inkább ne menj, az a biztos, csak kérdem.


#6 Én férfi vagyok, de ez amit írtál hogy jön ide?


#7 Ezt nem láttam, ritkán kattintok erre a kategóriára. Ha annyira eleged van, akkor nem kell rákattintani!

2020. márc. 24. 09:20
 12/24 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látom, vagyunk így néhányan.
2020. márc. 24. 09:22
 13/24 anonim ***** válasza:
10%
Vagytok, antiszoc lúzerekből mindig akad, akik próbálják magukat vígasztalgatni, hogy normális az, hogy nincs egy társaság sem, ahová be tudnának illeszkedni.
2020. márc. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
65%

13-as:


Azért, mert valaki antiszoc, az nem biztos, hogy lúzer, sőt...

Én elég sok olyan lúzerrel találkoztam már korábban, akik nem antiszocok, egyszerűen csak szimplán bolondok vagy kretének, szóval erről ennyit.

Én pl. nem is akarok már beilleszkedni egy társaságba sem, mivel a korábbi társaságaimban is rendre csalódtam ezért vagy azért.

Inkább a neten tartom a kapcsolatot olyanokkal, akik hasonlóan gondolkodnak, mint én.

Esetleg néha találkozom is néha némelyikükkel, de az ún. normális társaságokra nekem már nincs szükségem, úgyis kinéznének engem maguk közül, meg én sem érezném jól magam köztük.

2020. márc. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Amíg van munkám,és fizetésem,addig nem változik.
2020. márc. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
#13 Állitsd le magad, hogy mersz így minősíteni bárkit is, főleg így látatlanban? Sajnos úgy látom, hogy az ilyen lúzerezők mindenhol felbukkannak. És ezzel a helyzettel nem magamat vígasztalom, csak kíváncsi vagyok! Ezek a lúzerezők sajnos nehezen tudnak ellenállni a kísértésnek, hogy kötekedjenek.
2020. márc. 24. 10:22
 17/24 anonim ***** válasza:
A farönköt hiába öntözöd - Kérdező, - úgy sem fog kirügyezni! Belefutottál egy "Isten-királyba", - akinek az a tévképzete, hogy érte kel fel a Nap... Válasz: Az alapvető életvitelem zárkózott, ezért nem változik érdemben az életvitelem. Annyi a vonzata összesen a jelenlegi helyzetnek, hogy még csak nem is agyalok azon, hogy ki kellene talán mozdulnom bármiért is a lakásból.
2020. márc. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
76%
Ugyan ugy dolgozom 12 órában (elektronikai szaküzlet) és amikor csak tehettem itthon maradtam utálok kimenni...
2020. márc. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
76%

Nálam annyi azért változott, hogy normál napokon bejárok dolgozni, most pedig itthonról dolgozok.

Más változást én nem érzékelek a saját életemen, "maradjotthon" szempontból.

Szeretek itthon lenni, vagy ha megyek is valahova, általában messze az emberektől - leginkább erdőbe ahol egy lélek sincs. Oda változatlanul tudok menni. Zsúfolt helyekre máskor is csak akkor megyek, ha nagyon-nagyon-nagyon muszáj.

Ezt a részét határtalanul élvezem, nem kell emberek közé mennem, ha valahova esetleg hívnak, akkor a vírusra hivatkozva most bármilyen program megúszható, lemondható.

Hetente-kéthetente egyszer elmegyek bevásárolni, az is bőven túl sok az emberek közé mászkálásból.

2020. márc. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nálam az egyetlen jelentős változást az jelentette, hogy iskolába nem kell bejárnom, de azonkívül eddig sem mentem szinte soha sehova, most meg nem is lehet. Azt sajnálom, hogy a nagyszüleimet nem látogathatom, mert a szüleim kikötötték, hogy amíg nem cseng le a járvány, addig nem járunk át hozzájuk. 19/L
2020. márc. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!