Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, akinek szinte...

Van itt olyan, akinek szinte semmilyen változást nem jelent az életmódjában a vírus, mert eddig is alig járt el otthonról?

Figyelt kérdés
Mindenhonnan ez ömlik, hogy maradjunk otthon, nyilván ezt olyanok írják meg mondják, főleg ismert emberek, akik gondolom alig bírnak ki otthon egy napot is. Persze félek én is ugyanúgy, mert az ördög ugye nem alszik.
2020. márc. 24. 08:07
1 2 3
 21/24 Lazy Lover ***** válasza:
32%
A lakosság 70 % a nem jár sehova kB
2020. márc. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Értem, olvastam a további hozzászólásokat is. És előző, ezt úgy érted, hogy egyébként sem járnak, vagy most ebben a helyzetben?
2020. márc. 24. 23:38
 23/24 anonim ***** válasza:
De járnak, csak azok nem gyakoriznak soha. Szóval nem írnak ide. Csak antiszocok jönnek ide. Szerintem.
2020. márc. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Hogy ne jarnanak.... Dugd ki a fejed a sotet lyukadbol amikor kicsit jo ido van es nezz korbe mennyi ember el normalis eletet.
2020. márc. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!