Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Párom nem romantikus mit...

Párom nem romantikus mit csináljak?

Figyelt kérdés

25 N vagyok párom 30F 10 hónapja vagyunk együtt


Párom a legtökéletesebb férfi számomra,de egy baj van vele,egyáltalán nem tudd romantikus lenni, folyton azt kérdezi,hogy azt hogyan kell, mindent úgy kell a szájába rágni.

Nem képes egy szál virággal vagy csokival meglepni.

Ha kérem tőle,hogy szeretnék romantikázni folyton azzal jön,hogy fáradt mert egész héten dolgozik pihenni akar. Irodában dolgozik.

Folyton veszekedünk emiatt,pedig már párszor megígérte,hogy igyekezni fog ilyen téren


Mihez kezdek most ? Szerintetek változni fog ? Vagy reménytelen


Én igénylem ezeket heti 1x hogy meglepjenek, nem kell nagy dolog,se drága, egy kis gumicukor vagy 1 szál virág is megteszi


Mit csináljak


2020. márc. 26. 14:52
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Mutattam neki dolgokat


Vettem gyertyákat körbe helyeztem a szobába,vettem bort,megmutattam neki kiket szeretnék,de semmi

Próbáltam én rá vezetni megmutatni

2020. márc. 26. 15:10
 12/24 A kérdező kommentje:
Ő semennyire nem hajlik afelé,csak ígér,de sose próbálja meg
2020. márc. 26. 15:11
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

2: látom, nem sikerül megérteni. Nem arról van szó, hogy nehéz. De nem mindenki ugyanolyan, nem mindenki ugyanúgy fejezi ki a szeretetet. Ha tényleg ő a legtökéletesebb neked, akkor biztos nem véletlen gondolod így, és máshogy érezteti veled, hogy szeret. A veszekedéssel, hisztivel csak eltaszítod magadtól.

Ha meg ez annyira elfogadhatatlan neked, akkor szakíts vele, de ne b--gasd állandóan.

2020. márc. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Beletörődsz vagy elhagyod.
2020. márc. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki másképp mutatja ki a szeretetét, más a szeretetnyelve. Neki más, mint a tiéd. Megváltozni nem fog. Én azt javaslom, ha vele szeretnél maradni, akkor derítsd ki, ő hogyan nyilvánítja ki a szeretetét. Akár rá is kérdezhetsz. Beszélgess vele erről. Ha ezt sikerül megbeszélni, észreveszed, hogy bizonyos dolgokat szeretetből tesz meg, akkor talán könnyebb lesz elfogadnod őt.
2020. márc. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked fontos a romantika, keress mást!
2020. márc. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
78%

Akkor mégsem a legtökéletesebb pasi számodra.


Gyere össze velem, én hoznék neked minden nap virágot, tücsköt, bogarat, csigaházat a kirándulásaim/sétáim alkalmával :D

2020. márc. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nekem körbe pakolnád a szobát gyertyával világgá szaladnék :-D Pedig romantikus vagyok!
2020. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

18: egyetértek 😁


Mi rendszeresen meglepjük egymást valami kis aprósággal, kedvességgel. Oda-vissza. De a gyertyákat utálom!

2020. márc. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Lepd meg te, annyiszor és addig amíg már égni fog a bőr a képén, hogy ő meg semmit se villant sose...
2020. márc. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!