Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Párom nem romantikus mit...

Párom nem romantikus mit csináljak?

Figyelt kérdés

25 N vagyok párom 30F 10 hónapja vagyunk együtt


Párom a legtökéletesebb férfi számomra,de egy baj van vele,egyáltalán nem tudd romantikus lenni, folyton azt kérdezi,hogy azt hogyan kell, mindent úgy kell a szájába rágni.

Nem képes egy szál virággal vagy csokival meglepni.

Ha kérem tőle,hogy szeretnék romantikázni folyton azzal jön,hogy fáradt mert egész héten dolgozik pihenni akar. Irodában dolgozik.

Folyton veszekedünk emiatt,pedig már párszor megígérte,hogy igyekezni fog ilyen téren


Mihez kezdek most ? Szerintetek változni fog ? Vagy reménytelen


Én igénylem ezeket heti 1x hogy meglepjenek, nem kell nagy dolog,se drága, egy kis gumicukor vagy 1 szál virág is megteszi


Mit csináljak


2020. márc. 26. 14:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Abban mi a romantika hogy elvarast csinalsz egy viragbol meg utasitgatod es akkor igy hozna viragot? Semmi sponteanaitas romantika sincs benne igy.
2020. márc. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Fogadd el, hogy ilyen és ne akard megváltoztatni. Én sem vagyok romantikus alkat és átérzem a párod helyzetét, hogy nem jutnak eszébe ilyenek. Nekem sem.. Hidd el nekünk nehéz az ilyesmi
2020. márc. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
48%
Ennek annyi, más az igényetek. Nem vagytok egységben. Cseréljetek, ő üljön otthon s te meló után, mutasd meg hogy tudsz romantikázni fáradtan. Lássuk!
2020. márc. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Párod egy mulya, fél ilyen módon kimutatni a szeretetét. Ne is álmodj róla, hogy romantikus emberré fogod tudni változtatni. Ez tipikusan olyan tulajdonság, hogy vagy benne van az emberben vagy nincs meg. Vagy szereti meglepni a párját az illető néhanapján vagy soha.
2020. márc. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!