Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is keresztbe húzta a...

Másnak is keresztbe húzta a számításait erre a félévre l egalább a koronavírus munka karrier terén? Ha igen miben?

Figyelt kérdés

2020. márc. 27. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
13%

Hálistennek nem,home office van.

Az edzést kell megoldjam valahogy sutyiba ha kijárási korlát lesz.

2020. márc. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Persze. Az ügyfeleim máris kezdenek lelépni. Örülök, ha nem megyek teljesen csődbe. Az összes tervemre keresztet vethetek. A home office-tól meg hova szarjak? Így dolgozom évek óta.
2020. márc. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Home office van, amit határtalanul, leírhatatlanul élvezek.

Pár rendezvényünk marad el, meg mentem volna 1-2 külföldi útra, az most nem jön össze, majd máskor.

2020. márc. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Én kereskedelemmel, marketinggel kapcsolatos területen dolgozom, az ügyfeleink többsége leállította a projekteket pénz- és logisztikai gondok miatt. Mivel van pár más teendőnk is meg úgy korrekt a cég, nem veszítettük el a munkánkat, de a köv. 4 hónapban 30%-kkal kevesebb lesz a fizetésünk (de legalább mindenkié a cégnél, a menedzsereké is), azért ez is meglátszik majd a pénztárcámon... most kezdtem el jobban spórolni, ez most parkolópályára kerül egy kicsit, vagy legalábbis kevesebbet tudok eltenni,
2020. márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen :( külföld, vendéglátás
2020. márc. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Váltani akartam, de mivel eü. dolgozó vagyok, most nem adnak ki szabadnapot és így nem tudok elmenni állásinterjúra.
2020. márc. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, ugyanúgy bejárok dolgozni, ugyanannyi fizetésért. Ugyanúgy fel**sznak agyilag a kolléganők minden nap, mint eddig. Semmi sem változott.
2020. márc. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gyeden levő eü dolgozó vagyok szociális diplomával.

Elkezdtem pénzügyet tanulni, mostanában mentem volna az első vizsgákra de ez kimarad.

Erősen gondolkodom, hogy 35 évesen nulla gazdasági gyakorlattal és egy noname végzettséggel tényleg pénzügyes, majd esetleg könyvelő akarok-e lenni talán több fizetéssel, vagy maradok az eü-ben ahol most is szükség lenne rám, esetleg visszanyargalok a szociális szférába. Ezeken a helyeken biztos állásom lenne.

2020. márc. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. Most lett volna a forgalmi vizsgám, aztán futár szerettem volna lenni a Netpincérnél vagy a Woltnál. Tök jól keresnek, és szívesen is cisnálnám. Erre átraktak 6 órába, meg elvették az összes bónuszt, így most 150 ezret fogok keresni... De legalább még van munkahelyem.
2020. márc. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!