Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szoktátok azt válaszolni...

Ti szoktátok azt válaszolni pofátlan kérdésekre, hogy "Semmi közöd hozzá? "

Figyelt kérdés
Folyton azon gondolkozom ilyenkor, hogy a "Semmi közöd hozzá" helyett milyen frappáns, udvarias választ adjak. De kell-e udvariaskodnom, ha maga a kérdés feltevése is bunkó volt?
2020. márc. 27. 15:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én általában olyasmit mondok, hogy "hosszú, nem akarlak vele untatni".
2022. jan. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
11 anonim szuper ez a "hosszú, nem akarlak vele untatni". de van az a szemtelen aki annyira a zsebedben akar kutakodni, annyira eszi a fene és a penész, h azt mondja, á dehogy ráérek! arra mit lépsz?
2022. jan. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
69%

#12: "h azt mondja, á dehogy ráérek! arra mit lépsz?"


Azt, hogy én meg sajna nem, na csá, majd összefutunk.

2022. jan. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Én is már válaszoltam úgy, hogy "Több oka is van" és erre azt válaszolják, hogy mondjak akkor egyet. Én úgy érzem, hogy vannak bizonyos embertípusok, akik egyszerűen nem akarják észrevenni magukat, és más nem segít, mint egyenesen megmondani nekik. Jó nem úgy, hogy "Semmi közöd hozzá.", de mondjuk azt, hogy "Nem tartozik rád." Bár igazából azon se lepődnék meg, ha erre meg elkezdenék magyarázni még ezt is. Nekem az évek során az ilyen neveletlen emberekkel szemben csak az jött be, hogy elnézést kértem, és közöltem, hogy nem érek rá, és otthagytam őket/leraktam a telefont stb.
2022. jan. 19. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!