Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok akik nem szeretnek...

Azok akik nem szeretnek olvasni, miért?

Figyelt kérdés
2020. márc. 28. 17:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Pont azt akartam írni, mint az utolsó, egyszerűen nem tudok koncentrálni rá, nem jut el az agyamig, amit olvasok. Ez az egyetem teljesítését is megnehezíti a számomra amúgy. (Nem diagnosztizáltak ADHD-vel.)
2020. márc. 29. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Több oka is van. Egyrészt valahogy sajnálom rá az időt, másrészt türelmetlen vagyok hozzá. Túl gyorsan olvasok (mert feladatnak érzem és “le akarom tudni”) sokszor vissza kell lapoznom, mert közben rájövök, hogy valami fölött elsiklottam, szóval engem egyáltalán nem tud kikapcsolni. Eléggé gyakorlatias vagyok én is, lehet hogy tényleg összefüggésbe hozható a két dolog.
2020. márc. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
8. vagyok, amúgy most rájöttem, rám is igaz, amit már többen is írtak, azaz sokszor hiába olvasom el 50-edjére is ugyanazt a pár mondatot, egyszerűen képtelen vagyok rá koncentrálni és nem jut el az agyamig, emiatt is kínszenvedés sokszr az olvasás, főleg, ha nem is azért olvasom az adott könyvet, mert tényleg érdekel, hanem mert MUSZÁJ (igen, kötelező olvasmányok, rátok gondolok...). Szóval a 9. válaszoló kommentje után utánaolvastam az ADHD-nek és meglepően sok tünete igaz rám, úgyhogy lehet, én is ezzel küzdök, csak még nem diagnosztizáltak vele :/ Sok mindent megmagyarázna.
2020. márc. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!