Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme a kijárási korlátoz...

Mi értelme a kijárási korlátozásnak, ha senki nem tartja be?

Figyelt kérdés
Családok csapatostol fagyiznak, középiskolások 8-an a bolt előtt beszélgetnek mint ha a kocsmába lennének közbe dohányoznak meg söröznek. Ennek így nagyon sok értelme van . Mint ha nem ez menne mindenhol, hogy maradj otthon.
2020. márc. 28. 18:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
82%

Kisboltban dolgozom. Még nibcs kilenc, de már jöttek be idősek cicakajáért, kávézni meg újságért. Nem szólhatok nekik, ezt mondta a főnök. Mindenkit ki kell szolgálni. Tegnap, meg mikor este mentem haza, padon ült egy csapat fiatal, cigiztek meg söröztek.

DE! Szerintem igenis ér valamit. Mert, ha nem lenne a korlátozás, akkor sokkal többen jönnének reggel a nyugdíjasok. Mert mindig megállás nélkül viszik a blikket, borsot meg hasonló napilapokat, meg az ilyen apróságokat, amit pont megkívánnak. És este is, mikor végzem, tele van fiatalokkal az utca. Sokkal többen ülnek a padon sörözni, meg cigizni, dumálni a haverokkal MÉG hétköznap is, mint a tegnapi szombaton. A korlátozás előtt pedig szombatonként tele volt fiatalokkal a telep. Nem tudom mi van a belvárosban, de itt a lakótelepen, érezhetően jobb a helyzet. Reggel is, tiszta zombi apokalipszis hangulatom volt, mert össz vissz, a fél órás út alatt, ha két emberrel találkoztam. Pedig gyalog jövök a főút mellett.

2020. márc. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
68%
Az előző vagyok. Azt kifelejtettem, hogy tegnap csak egy fiatal bandát láttam cigizni meg sörözni a padon. Pedig a szombatonként itt a külváros is tele szokott lenni fiatalokkal.
2020. márc. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!