Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet megbékélni a...

Hogy lehet megbékélni a kancsalsággal?

Figyelt kérdés

Nekem exotrópiám van (kifelé forduló szem)

Felnőtt korban sajnos kezelhetetlen. Azt belátom, hogy lehetnék rosszabb helyzetben is mert tudom egyenesen tartani minkét szemem ha koncentrálok, de nyilván ezt nem játszhatom egész nap és fárasztó is. És szerencsére egyik szememre sem alakult ki tompánlátás.

Viszont rettentően fusztrál hogy ha közelre nézek nem tudok két szemmel nézni (olvasás, telefon pötyögés csak úgy kényelmes ha az egyik szemem csukva tartom)

Illetve lássuk be rettentő hülyén néz ki



2020. márc. 28. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem annyiban nehezíti meg az életem, hogy nehéz jó képeket készíteni rólam.


Általában picit elfordulva lehet a legjobban, vagy ha elölről akarom akkor kb 30 képet kell csinálnom mire normális állásban lesz a szemem.


Nem vagyok nagyon kancsal, alig tűnik fel, sőt élőben még senki sem hozta fel és amikor én hoztam fel többnyire azt mondták, egyátalán nem látszik és utána sem látták hogy felhívtam a figyelmüket.


Viszont képen látszik, hogy "valami nincs rendben", hogy nem teljesen szimetrikus az arcom.


Szóval engem egyedül ebben korlátoz, amivel tudok élni.

2020. márc. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki, hogy a funkcióját ellátja. Elviszem, hogy kellemetlen, de tényleg lehetne rosszabb is. Amúgy mitől alakult ki?
2020. márc. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!