Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Intenzív testmozgással még...

Intenzív testmozgással még tudok fogyni?

Figyelt kérdés

most vagyok 165 cm és 61 kg.

15 kilót fogytam úgy 2 hónap alatt h reggelente 1 órát futottam és egy felet szobabicóztam. és rendessen ettem mellete. de most h suli van nem tudtam annyit mozogni így nagyon minimálisra csökkentettem az evést és nem is jött vissza 1 kiló sem. a kérdésem az lenne h ha nyáron ezt az edzést folytatom akkor még tudnék fogyni legalább egy olyan 7-8 kilót? vagy szerintetek hány kilót kellene még fogynom?


2010. ápr. 21. 20:26
 1/7 A kérdező kommentje:

úgyértem h futást és a tekerést ha folytatom nem a nemevést :)


16/L

2010. ápr. 21. 20:32
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen innen még kell tudnod fogyni kb annyit mint amennyit mnodtál. De ahhoz mozgás, és étrend egyszerre kell. Mivel az utolsó kilókat a legnehezebb leadni, ezért valószínüleg keményebb diéta kell az eddiginél is kicsit. A mozgás is szükséges, mert több energiát kell elégetned, mint amennyit beviszel, ez a fogyás lényege. Meg persze csinosan izmos is leszel tőle. Aztán ha kész leszel a diétával legyél a barátnőm:P:D

20/f

2010. ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

tudnál, de minek? annyi mozgástól izmaid vannak, nem hájad, az meg nehezebb...


hányas ruhákat hordasz? 36-38?

2010. ápr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
van 31es és 33as is
2010. ápr. 21. 21:51
 5/7 anonim ***** válasza:

én 163 cm vagyok. most vagyok 67kg, elkezdtem fogyózni és a célom a 60 kg. Akkor sem leszek sovány, viszont pont jó leszek. és a páromnak (meg szerintem a legtöbb fiúnak) az jön be, ha van mit fogni egy lányon. Nos, rajtam még akkor is lesz mit fogni...

Szerintem így már jó vagy!

2010. ápr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kérdezőnek: akkor kb 1 ruhamérettel van szükséged kisebb ruhákra (29-es - ami kb 36-38-as), ehhez folytasd az edzést és kész, de ne fogyj, csak formálódj


az utolsónak igaza van, a pasik nagy része utálja a gebe csajokat, a jó helyen telt, formás lányokat kedvelik, és nem fogják megkérdezni, hogy hány kiló vagy és nem is az a lényeg, mivel azonos térfogatú izom eleve nehezebb, mint a háj, ezért még az is lehet, hogy nehezebb leszel, annak ellenére, hogy a ruhaméreted csökkenni fog


egyél rendesen, minőségi kaját és sportolj (akár mehetsz bringával pl suliba ;))

2010. ápr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat. hát bringával suliba kicsit necces lenne menni mert 30km-re van a sulim. :D
2010. ápr. 22. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!