Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden nap többször is összené...

Minden nap többször is összenézünk a folyosón, jelentt ez valamit vajon? Tudom, óvodásan hangzik de érdekelnének a tapasztalataitok.

Figyelt kérdés
Szóval egy évvel idősebb nálam a srác, nagyon értelmes, intelligens, komoly fiú. Én nem vagyok egy szép lány. Nem beszéltem vele eddig még csak egyszer. Nekem, bevallom tetszik. Arra figyeltem fel hogy a suli folyosón mindig, napközben többször is ha ránézek éppen ő is pont rám néz. Persze lehet tiszta véletlen is, vagy beleképzelek mindent, csak már egy éve megy ez és furcsa. Ha valakinek van esetleg valami ehhez hasonló sztorija kíváncsi lennék rá! Így, elmondás alapján ki mire gondol? Negatív, debil válaszokat köszönöm kihagynám! A segítséget előre is köszönöm!
2020. ápr. 4. 22:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy ő sem merne kezdeményezni. Lehet túl udvarias, nem akarna zavarni.

Azt tudod, hogy van-e valakije?

Vagy volt-e mostanában neki kapcsolata ?

2020. ápr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mem tudok róla, hogy lenne,vagy hogy lett volna mostanában barátnője.
2020. ápr. 5. 11:25
 13/13 anonim ***** válasza:

Sok lehetőség nem igen van. Vagy vársz vagy írsz neki valamit.

Lehet, hogy ő sem mer elhívni vagy lehet nem is gondol rád.


Az csak úgy megy aha valaki lép egyet előre.


Tudom nem könnyű.

2020. ápr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!