Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, ciki vagy gáz, ha a...

Lányok, ciki vagy gáz, ha a pasitok egy film végét megkönnyezi?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok. Múltkor a csajommal a Csillagok között című filmet néztük és a végén potyogtak a könnyeim.

Nem sírás volt csak erős könnyezés.


Ha nem láttad, akkor az a vége, hogy az apa elmegy az űrbe, mikor még 10 éves a lánya és csak akkor jön vissza mikor már haldoklik öregen a lánya.


Na ezen csöpögtem be :D


Szerinted gáz? Te mit gondolnál a pasidról? Mi a véleményed?



2020. ápr. 5. 14:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%

Van pár film/sorozat/anime, amin be tudok könnyezni én is, a Csillagok között speciel nem ilyen, de teljesen szubjektív, hogy kiből mi vált ki intenzív érzelmeket. Engem aztán nem zavar, ha sír a pasi.

21/L

2020. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%
Az én barátom is néha elpityeredik egy-egy szomorú fimen vagy sorozaton. Szerintem egyáltalán nem gáz.
2020. ápr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
69%
Férfi létemre velem is előfordult màr nem egyszer. Nem gáz, ha vannak az embernek érzelmei, amit ki is mutathat. A társadalomnak valamiért azt sikerült az emberekbe nevelnie, hogy normálisabb egy kőszikla érzelmi szintjével rendelkezni, mint megengedni hogy férfi létedre ne agyj isten meghatódj valamin.
2020. ápr. 7. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 MalomN ***** válasza:
69%

Tegnap néztük meg a férjemmel. Az egy dolog, hogy a videóvisszanézős jelenetnél én zokogtam mint egy kisgyerek, de a férjem is (33), pedig ő már látta.

Nem ciki.

Aki szerint az, azon meg gondolkozz el, hogy hozzád való-e!

2020. máj. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Mi egy életrajzi filmet néztünk, és igen, a barátom, 34 éves férfi megkönnyezte a végét.
2020. jún. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!