Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez az életérzés? Ti éreztet...

Mi ez az életérzés? Ti éreztetek hasonlót? Nagyon nehéz lesz leírni, de megpróbálom, remélem érteni fogjátok.

Figyelt kérdés

Megpróbálok szavakat elsorolni, amik biztosan kötődnek nekem ehhez az életérzéshez, aztán vagy értitek mire gondolok, vagy nem. Nem tudom megfogalmazni.


- Francia idegenlégió

- Titkosszolgálatok

- Korrupció

- Drogbárók, feketepiaci kereskedelem

- Gyógyszeripar

- Bankszektor

- Tőzsde

- Készpénz, deviza, valuta, pénzügyi dolgok

- Korrupció

- Rendőrség

- Társadalmi rend

- Terrorizmus

- Titkos társaságok

- Sorozatgyilkosok

- Pszichopaták, szociopaták (inkább pszichopaták, főleg magas pozíciókban)


Egy lelketlen világ, ami a normális alatt rejlik, de ha valaki ás, kutat, belelát, személyesen is tapasztalhat belőle.


Mondhatni a világ "sötét" oldala, vagy én nem tudom hogy mondjam. Félmisztikus, de mégis nyílt titkokkal operáló oldala a világnak. Értitek mire gondolok? Nektek van hasonló, nehezen leírható érzetetek?



2020. ápr. 5. 18:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Már nekem is eszembe jutott hasonló, és néha olvasok/nézek a felsorolt témákban. Viszont ha jobban belegondolok, nem akarom tudni, hogy mik lapulnak a felszín alatt, mert ijesztő.
2020. júl. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!