Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sorolnátok nekem proli dolgoka...

Sorolnátok nekem proli dolgokat? A lightostól a legocsmányabbig jöhetnek.

Figyelt kérdés

Voltam tegbap boltban és láttam egy csapzott, kopott melegítő túlsúlyos nőt a két gyerekével. Rajtuk is látszott az életmód: rossz fogak, ócsak ruhák, zsíros haj, stb.

Kosár tele Coca Colával, Fantával, sörrel, chipssel és konzervekkel. Semmi egészséges vagy nem szintetikus, csak a cukor cukor, minél olcsóbb legyen, stb. Testszag és hézagosra töltött cigi szaga jött az anya után. Na kérem, NEM VAGYOK pénzes, átlag fizetésből élek, de mégis adok magamra, emberien viselkedek, karban tartom magam annyira hogy ne egyek minden nap műanyagot.


Közben ment ugye az anya részéről a "gyeremáidemer xy" jó hangosan, hogy mindenki hallhassa, stb.


Nyilván ez egy véglet, de ismertek hasonlókat?



2020. ápr. 6. 06:32
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
70%
10: Szerintem a kettes kommentelőre gondolsz.
2020. ápr. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
48%

Munkahelyi dekorra visszaterve (1.vagyok), csak akkor futott at bennem ez mikor külföldi haverok eljöttek hozzam Mo-ra, a munkahelyemen kellett talalkoznunk mert nem engedett el a fönök, mondta inkabb hivjam be öket(a jarvany elötti idökben persze),haveromék bejöttek es ahogy làttàk hol dolgozom(sima iroda), a konyhai hütön kisviràg, meg cuki kis mécsesek a polcokon a sz.gépek között, ugy mosolyogtak egyet az egészen magukban (kp az volt ràjuk irva milyen kis tündér cukisag az egész munkahelyem)a dekor miatt totàl elvesztve ezzel az iroda a komolysàgàt mintha csak valami fenymasolo kis üzem lennénk miközben hatalmas (belügy, külügy, àllambiztonsàg)cégek az ügyfeleink. De a hütönkön fityeg a müviràg mert hàt az kell :D

Kb össze sem tudtàk magukban gurtelen rakni hogy nem, nem egy kis fénymàsolo, netkavezo vagyunk kicsit sem.


Szoval a dekor ezert prolis nekem valahol

2020. ápr. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
Azért ítelkeztem mert undorító szóbeli megnyilvánulásai is voltak a nőnek. Ha valaki igénytelen oké csinálja, csak gondoltam kérdezek tőletek.
2020. ápr. 6. 08:28
 14/49 anonim ***** válasza:
84%
12: Külföldön élek, többször takarítottam már irodákban, itt is ugyanúgy ki vannak dekorálva az íróasztalok.
2020. ápr. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:
Aláírom hogy néha nem árt munkahelyen egy kis poroszos rend de nem szabad túlzásba esni. Amit leírtál az látatlanban szerintem még oké.
2020. ápr. 6. 08:34
 16/49 anonim ***** válasza:
66%
15: Volt, hogy egy asztalt nem bírtam letörölni, mert tele volt mindenfélével. De nem szabadott hozzányúlni, én csak örültem, kevesebb munka volt. :)
2020. ápr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
83%

Egyszer mentem az utcán és láttam egy panel tövében egy túlsúlyos, 50 körüli, egyértelműen alkesz pasit hálós atlétában, alsónadrágban és papucsban, egyik kezében egy cigivel, a másik kezében egy zacskó szotyival, muzsika tv kategóriájú igénytelen mulatóst bömböltetve, miközben a gyereke körbe-körbe biciklizett a panel előtti kis téren. Én egész eddig azt hittem, hogy ez a hálós atléta dolog csak valami mém, mert senkit nem láttam még ilyet hordani, de úgy látszik, hogy tényleg létezik.


A másik pedig, hogy mindenféle politikától függetlenül bekövettem facebookon a Magyarország kormánya oldalt, mert kíváncsi voltam az operatív törzs sajtótájékoztatóira. Na az a szintű primitivitás, ami ott ömlik a kommentekből már szinte elképesztő. Mindenki mindent jobban tud mindenkinél, mindenki vég nélkül sajnáltatja magát, irigykedik arra, aki jelenleg jobb helyzetben van, személyes ügyeket hány a nagyvilág elé, termeszetesen mind minősíthetetlen helyesírással, mintha valami kisegítő iskola chatfala lenne minden poszt alatt...

2020. ápr. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
48%

Attol még szinvonalasabb helyeken szerintem ez disszonàns.

Elmész egy ügyvédhez pl latsz a monitoron kabalàt??

Remélem attol àtment amiröl irtam.

A haverok csak gyanakodva kerdezgették hogy amugy mit is csinàlok itt? Aztàn szorakoztak egy bazi nagy almàval a konyhabol.

2020. ápr. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
76%
Az ápoltságról annyit, hogy nem egyszer találkoztam illetve dolgoztam együtt olyannal, akinek 1 vagy 2 elülső foga hiányzott. Ha meg mertem kérdezni, hogy nem gondolt-e arra, hogy helyrehozza egy beültetéssel, rámförmedt, hogy mit gondolok, milliomos ő, hogy ilyenre legyen pénze. De azért a napi 2 doboz bagó, 3-4 stampedli feles, meg féltucat korsó sör azért belefért neki érdekes módon.
2020. ápr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
68%
18: Az megint más, ha olyan helyről van szó, ahol személyesen fogadsz ügyfeleket.
2020. ápr. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!