Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sorolnátok nekem proli dolgoka...

Sorolnátok nekem proli dolgokat? A lightostól a legocsmányabbig jöhetnek.

Figyelt kérdés

Voltam tegbap boltban és láttam egy csapzott, kopott melegítő túlsúlyos nőt a két gyerekével. Rajtuk is látszott az életmód: rossz fogak, ócsak ruhák, zsíros haj, stb.

Kosár tele Coca Colával, Fantával, sörrel, chipssel és konzervekkel. Semmi egészséges vagy nem szintetikus, csak a cukor cukor, minél olcsóbb legyen, stb. Testszag és hézagosra töltött cigi szaga jött az anya után. Na kérem, NEM VAGYOK pénzes, átlag fizetésből élek, de mégis adok magamra, emberien viselkedek, karban tartom magam annyira hogy ne egyek minden nap műanyagot.


Közben ment ugye az anya részéről a "gyeremáidemer xy" jó hangosan, hogy mindenki hallhassa, stb.


Nyilván ez egy véglet, de ismertek hasonlókat?



2020. ápr. 6. 06:32
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ezeknek a nagy része csak simán tirpák, nem proli. A felével meg egyet se értek. De itt prolizni másokat is proliság, főleg hogy azt se tudják mit jelent
2020. ápr. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
39%

Nekünk meg cègek az ügyfeleink. Hatalmas vezetök és képviselök forognak nàlunk és ebbe fogadjuk öket. Persze intelligensen fel sem akadnak a dekoron.

De a haverok meg öszinték hogy ez egy vicc igy.

2020. ápr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 nemaRendőrség ***** válasza:
52%

Azért ha egy "bazi nagy almával" a komoly, külföldi haverjaid lazán elszórakoztak akkor nem annyira komolyak, és nincs joguk megszólni, hogy milyen az iroda.

Persze, munkahely, de ott töltöd életed harmadát, legyen barátságos valamilyen szinten.


Én pont azokat nézem le, akiknek ilyen minimalista az irodája, lakása.

Hogy nincs életük

2020. ápr. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
73%
23: Engem kissé mindig furcsa érzés töltött el, amikor felmentem valakihez (rendes 1, 2 vagy 3 szobás panel), és az egész lakásban sehol egy könyv.
2020. ápr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
95%

Nem fogom sorrendbe rendezni, de pár dolog ami eszembe jut:

- Feltűnő, de ronda öltözet, lakótelepen menőnek számító, de értelmiségi körökben überciki hajviselet, közhelyes tetoválások.

- Autót vezetve cigizik, kidobálja az ablakon a csikket. Az autó lehetőleg valami 20 éves "prémium" bontószökevény, ha dízel, akkor kormozik ezerrel, és amúgy 5000-ért tankol.

- Jellegzetes szóhasználat, pl. kajakra, báttya, most más hirtelen nem jut eszembe.

- Jellegzetes alkoholizálási szokások, reggeli csavaros zsemle, este munka után már a buszon pattintja a sört, 2-3 sört minden este legurít, de csak hétvégén rúg be. Hó végén meg rosszul van, mert akkor már nem futja piára.

- Ha eljutnak nyaralni, az kirakatnyaralás a legközhelyesebb tengerpartokon, hogy legyen mit mutogatni a haveroknak, rokonoknak. Ha kicsit több pénz jön össze, elmennek messzire, legyen az Thaiföld vagy Mexikó, de a szállodából nem mozdulnak.

- Ha kutyát tart, akkor tesz minden szabályra, a buszon póráz és szájkosár nélkül viszi, és ordítozik abuszsofőrrel, ha az megkéri, tegyen rá szájkosarat

- Ha cigizik, márpedig többségük cigizik, akkor szintén tesz a szabályokra, közvetlenül a buszmegállóban, közvetlenül felszállaskor nyomja csak el mielőtt belép az ajtón, az utolsót már befelé fújja ki.

- Családi kirandulás azt jelenti, hogy elautóznak egy parkolóhoz, legyen az Normafa, Dobogókő, stb., 500 métert se sétálnak, egyből leülnek az első lángososhoz.

2020. ápr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
86%
Például amikor egy hordába verődött csoport hangoskodik, - főleg tömegközlekedési járműveken, - és szemmel láthatóan élvezik, hogy a többi ember megbotránkozik a viselkedésükön. Természetesen soha nincs - valamilyen véletlen folytán - olyan közeg a közelben, akinek joga lenne leparancsolni őket a járműről és/vagy a kezükbe nyomjon egy húsos, határidőre befizetendő csekket. -Ugyanis ezek a kedves emberek a hangoskodással szinkronban szarnak, hugyoznak, söröznek, zenélnek, szotyiznak, köpködnek és szemmel láthatóan keresik az alkalmat, hogy kinek, mikor, miért szólhatnak be.
2020. ápr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
81%
Rádiótelefonos kommunikáció a tömegközlekedési járművön, orvosi váróban, étteremben - SIKOLTOZVA.
2020. ápr. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
33%
Mások életével foglalkozni és azt becsmérelni szerintem kifejezetten proli dolog.
2020. ápr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:
Igazából kíváncsiságból tettem fel a kérdést, rendben van az életem.
2020. ápr. 6. 10:11
 30/49 anonim ***** válasza:
100%

25:


"...de csak hétvégén rúg be."


Már aki.


"Ha eljutnak nyaralni, az kirakatnyaralás a legközhelyesebb tengerpartokon, hogy legyen mit mutogatni a haveroknak, rokonoknak. Ha kicsit több pénz jön össze, elmennek messzire, legyen az Thaiföld vagy Mexikó, de a szállodából nem mozdulnak."


Az is jellemző, hogy a nyaralás-kirándulás alatt folyamatosan becsmérlik a helyi dolgokat, és azt hangoztatják, hogy otthon mennyivel jobb ez meg amaz. Meg hogy akarna a fene ott élni. (Igazából az van a háttérben, hogy tudják, ha akarnák, se tehetnék meg, jóllehet nyaralni sem bírnak még egyszer eljutni oda.)

2020. ápr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!