Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nálatok kezd már valaki...

Nálatok kezd már valaki becsavarodni a sok bezártság miatt?

Figyelt kérdés
Mindennap kimegyünk a házból, de még így is nehéz.

2020. ápr. 6. 20:13
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
48%
20: De most őszintén: Ha ott van az esélye, hogy 2-3 hónap múlva hajléktalanná válik, akkor vigasztalja magát avval, hogy addig legalább otthon pihengethet? Nem az otthonmaradás a fő gondjuk (legalábbis nem elsősorban), hanem annak okozata. Nyilván más lenne, ha arról lenne szó, hogy a munkahelytől kaptak 1-2 hónap jutalomszabadságot.
2020. ápr. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
44%
Ami meg magát az otthonmaradást illeti, nos, én egy vacak kis szobát bérlek. Meg vegyük azokat, akik panelban laknak. Hosszútávon csakugyan belesavanyodhat az ember. Azok könnyen vannak, akiknek kertes házuk van, medencével, grillsütővel, meg miegymással.
2020. ápr. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
70%

#21

Oké, mostmár nyilvánvaló, hogy szándékosan nem akarod érteni, fölösleges magyaráznom. További szép napot neked. :)

2020. ápr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem abszolút érthető, ha valaki a folyamatos otthonülést nem tudja maradéktalanul élvezni, még akkor se, ha vannak pozitív pillanatai és ha eltekintünk a vírus és a gazdasági helyzet miatti aggódástól (ami pedig azért mégiscsak megnehezítheti a "pihizést").


Koncertre, meccsre, semmilyen rendezvényre nem tudok elmenni, ez nekem rossz. Oké, kimehetek egyedül futni, de nem mehetek el csoportos túrára, kirándulásra, ez is rossz. Nem ülhetek be a barátaimmal valahova és nem is hívhatom át őket egy filmezésre vagy társasjátékozásra, ez is rossz. Az összes közösségi programnak és edzésnek annyi (nem sportoltam versenyszerűen, de jártam több foglalkozásra is, ami most hiányzik a sportélmény és a közösség miatt is). És ez még csak a mindennapi élet, több olyan tavaszra tervezett program marad(t) el, amit kifejezetten vártam és készültem rá.


Oké, olvasok, rajzolok, kötök-horgolok, jógázom, zenélgetek otthon egyedül. Jutott idő olyanra, amit régóta terveztem, most megtehetem. Egyáltalán nem unatkozom, de nem is tudom egy "végre van időm mindenre" örömünnepként megélni, és igenis nyomaszt a helyzet.

2020. ápr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kell lepontozni a 22-esemet. Nem irigykedem én azokra, akik jobb körülmények között élnek. Mindössze elvárnám, hogy értsék meg, hogy az nagyon nem mindegy, hogy az ember milyen és mekkora lakhelyen lakik, ha azt nézzük, hogy naphosszat otthon kell maradni.
2020. ápr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Jelen,, pedig megyek dolgozni, amikor kell, és alapból intro vagyok, így fura nekem is, hogy kezd sok lenni.
2020. ápr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
52%
23: Hagyd rá.. én értem, hogy mit szeretnél mondani, teljesen világos!
2020. ápr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
27: Akkor talán leírhatnád, hátha te érthetőbben fogalmazol.
2020. ápr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!