Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nálatok kezd már valaki...

Nálatok kezd már valaki becsavarodni a sok bezártság miatt?

Figyelt kérdés
Mindennap kimegyünk a házból, de még így is nehéz.

2020. ápr. 6. 20:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
6: Azok leginkább tizenéves hülyegyerekek, akiket még apuci és anyuci tart el. Szerintük tök jó buli lenne egy posztapok helyzet. Közben meg 1-2 nap után hugyoznák magukat össze a kétséégbeeséstől.
2020. ápr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
37%
10: Én is szeretek itthon is lenni, de azért szórakozás és egyéb célból kimozdulni is. Volt egypár koncertjegyem az elmúlt és az elkövetkező hetekre, tökre vártam őket. Azt se tudom, hogy az augusztusi nyaralásomból lehet-e valami. A munkanélküli segélyt szeptemberig kaphatom. Úgyhogy bocs, ha nem fogom fell fullon úgy a helyzetet, mint egy jó kis pihenést.
2020. ápr. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

#12

Szerintem van átmenet a "jó kis pihenés" és az "életem szenvedése, meghalok a bezártságtól" között.

Sehol nem írtam, hogy örülni kell neki. Én azt írtam, hogy nekem fura hogy sokan kiborító tragédiaként élik meg, mintha nem lehetne most mihez kezdeni.

2020. ápr. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
84%

Én egy hete jöttem rá, hogy az életet amit eddig éltem, mások úgy hívják ,,karantén". :D


Március 9.-e óta egyszer voltam ki a kapun. Akkor is kb 100 m-t mentem (kenyérért). Én kifejezetten szeretem az itthonülést. :)

2020. ápr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
52%
13: Most vegyük azokat, akik elvesztették a munkájukat, és nem jogosultak segélyre sem. Náluk szerintem abszolúte érthető, ha tragédiaként élik meg, mert mégis miből éljenek, ha elfogy a spórolt pénz?
2020. ápr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

#15

Ha teljesen elolvastad volna a válaszom, akkor láttad volna hogy benne van: "Azt megértem, hogy valaki aggódik a járvány és a gazdaság miatt"

2020. ápr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%
16: Igen. És az miért olyan abszurd, ha ebből kifolyólg tragédiaként éli meg a helyzetet? Szerintem ha ott lebeg az esély, hogy pár hónapon belül az utcára kerül, az szerintem elég jogosan löki őt ezen gondolkodásmód felé.
2020. ápr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

#17

Akkor most olvasd el újra, és próbáld értelmezni. :)

2020. ápr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
18: Olvastam. És elég ellentmondásos. Mert ugye megérted, hogy valaki aggódik a járvány és a gazdaság miatt. De azt már nem, hogy miért rossz neki a jelenlegi életmód. Ez kissé olyan mintha egy úszni nem tudó emberről azt mondanám, hogy megértem, hogy fél a mély víztől, de azt már nem, hogy miért nem ugrik bele.
2020. ápr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

#19

Az megvan, hogy sok embernek most az a fő problémája, hogy otthon kell maradni? Nem azon aggódik, hogy itt a betegség, nem azon aggódik hogy mi lesz az állásával, azon aggódik hogy a lakásban kell maradni és nem lehet ezt kibírni. Ezekre az emberekre gondoltam a válaszomban, szerintem rajtad kívül mindenki számára egyértelmű volt.

2020. ápr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!