Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nagyon kövér vagyok?

Szerintetek nagyon kövér vagyok?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok sajnos nagyon alacsony 154 cm és 56 kg. Szerintem ez nagyon sok de van aki azt mondja nem. Sajnos a combjaim vastagok és nagy a fenekem nehezen oszlik el rajtam a súly.

Szerintetek ez jó és ha nem akkor mennyit kéne fogynom?

Őszinte válaszokat kérek



2020. ápr. 10. 12:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%
Ha neked jó így, akkor másnak is megfelel. :)
2020. ápr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igazából nekem nem jó szerintem csúnya vagyok és kb.10kg-ot kéne fogynom és valószínűleg mások is kövérnek tartanak csak nem akarnak megbántani.

Ezért kérdeztem meg itt idegenektől itt úgyis névtelenül lehet írni.

2020. ápr. 10. 12:26
 3/17 anonim ***** válasza:
28%
Jaj, dehogy nagyon sok! Ez egy pár kiló felesleg, mondjuk 7, de semmi jelentősége (csak azért ne szedjél magadra még többet). Az ember értékét nem az adja, hogy hány kiló. Egyszerűen nincs önbizalmad, a szüleid nem értékeltek, úgyhogy gondold át a pozitív tulajdonságaidat, és hogy vajon miért ragaszkodnak hozzád a barátaid.
2020. ápr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
19%
Hát jah, eléggé egy hurkagyurka vagy.
2020. ápr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon kövér biztosan nem vagy, ha egyenletesen oszlana el, talán alig észrevehető lenne, de szerintem jó az a pár kg plussz. Nyilván ha nem érzed jól magad a bőrödben akkor értelmes és egészséges diétával tudsz fogyni kicsit. Ami nem napi 1 szendvicset jelent és éhezést.
2020. ápr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ anyukám szerint szép vagyok de neki nem hiszek mert nyilván nem mondaná meg ha nem és a barátok se. Inkább az a baj hogy senkinek se tetszek szóval gondolom velem van a baj.
2020. ápr. 10. 12:36
 7/17 anonim ***** válasza:
10%
Picit sok, de nem tragikus. 48-52 kiló környékén biztos jobban éreznéd magad, az alá ne menj.
2020. ápr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
14%
Kép? Fejed ne legyen rajta!
2020. ápr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
10%
Hát igen, nem egy vékony lány vagy, az biztos. Próbálj egy 10-est leadni és minden oké lesz. :)
2020. ápr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy senkinek nem tetszel? Mondták? 20 éves korodra olyan éretlen vagy, mintha 13 lennél! "A barátaid se mondanák meg, ha nem lennél csinos." Ezek szerint vannak barátaid. Akkor még kinek akarsz tetszeni? És úgy mégis miből gondolod, hogy az emberi kapcsolatokban számít, hogy valakin van-e pár fölös kiló vagy nincs?
2020. ápr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!