Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék ellene? Mit...

Mit tehetnék ellene? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van hogy féltékeny és irigy leszek, és tele leszek gyűlölettel ha valaki boldog, vagy optimista vagy ha példakép, vagy ha teljesen tökeletes élete van valakinek, semmilyen problémával. És már néha rosszul vagyok magamtól. Hogy lehetek ilyen (gonosz)?! Én is szeretnék ilyen ember lenni. Akinek jó élete van. Aki nem csak a rosszat látja meg mindenben / mindenkiben. Akire felnéznek. Akinek megy minden segítség nélkül. Aki egy jó ember. Aki tökéletes..

18/l

Szerintetek mit tehetnék ellene / ez ügy érdekében? Esetleg valami könyv ami segíthet..?



2020. ápr. 10. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok. Nekem Oprah Winfrey Élet adta bölcsesség című könyv segitett másként gondolkodni. Olvasd el! Segíteni fog!
2020. ápr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Laylah ***** válasza:
Hát... én csak azt kivánom, hogy minél hamarabb jöjj rá, hogy az élet nem móka és kacagás, valamint nem létezik tökéletesség. Nem létezik problémamentes élet.
2020. máj. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!