Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretik egyes...

Miért nem szeretik egyes emberek ha fotózzák őket?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 11. 08:39
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen arra gondoltam amikor idegenek fotóznak idegeneket. Hanem pl családon, ismerősi körön, rokonságon belül.
2020. ápr. 11. 12:46
 12/19 A kérdező kommentje:
De kielégítőek így is a válaszok.
2020. ápr. 11. 12:48
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzik magukat fotogénnek,meg vissza is élhet vele a fotós.
2020. ápr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem túlzottan én sem, olyan merev, kényszeredett pofát vágok, szerencsétlenül állok be, hogy mindig rám kell szólni. Nem vagyok fotogén alkat.

Ha spontán készítenek rólam képet, az általában jobban sikerül, mert nem tudok róla.

Ismerősök, családtagok fotózgatásairól beszélek.

Ha utazok valahová, és történetesen nem szereplek a képen, akkor van, hogy reklamálnak, "de hát miért nem vagy rajta?". Mintegy igazolva, hogy TÉNYLEG ott jártam. Hát, csak. Nem kell mindenhol ott "díszelegnem".

Szelfizni pláne nem szoktam.

2020. ápr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézek ki túl jól, a fotókon meg extrán nem nézek ki jól, és nem örülök, ha ezt még meg is örökítik. Meg csak úgy egyszerűen nem szeretem, sose szerettem.
2020. ápr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Azert nem szeretem mert altalaban megtori a pillanatot, magamutogatasnak tartom es ballitotnak a legtobb esetben, es mar nem azt erzem ki belole h egy szep emlek hanem h egy beallitot onigazolas, persze nincs mindig igy de sajnos ez a mindent posztoljunk mentalitas elegge elidegenitett tole.
2020. ápr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Lenyegtelen, ha valaki fotogen vagy sem, en sem szeretem ha lefotoznak. Ha magukrol csinalnak kepet es veletlen belelogok a kep sarkaba, ugy nem erdekel.

De ha valaki engedely nelkul fotozgat masokat teljes arccal, az jogserto. Az illeto engedelye nelkul szabalysertes lefotozni.

2020. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

En csak azoknak nem szertem ha fotoznak akik visszaelnek vele.


Pl egyik exem videocset közben fotozgatott mikor félig pislogok epp bestelek meg hasonlo eltorzult fejeim vannak es neki allt mutogatni a haverjanak röhögni, meg elötte is rendesen le akart jàratni. Miközben nekem tette a szèpwt mintha normalis beszelgetö viszonyban maradtunk volna közben kiderült utál gyülöl ler.bancoz, mert nem jövök össze vele.


Masik exem meg neki àllt direkt gnom fotokat csinalni rolam a kaocsolat végén mielött lelépett. Gondolom azok a képek sem maradnak csak a telefonjaban magànrészre.


Azert az durva hogy videocsetnel csak igy engedi ezt a rendszer hogy felvedd fotozd a masik engedely nelkül. Szemelyisegi jogok megsertese joforman.

2020. ápr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én a végeredményt nem szeretem. Volt egy időszakon, amikor nagyon ronda voltam, még jóindulattal sem nevezettek átlagosnak, és akkor minden fotóm borzasztó volt. De már előtte se szerettem, ha fényképeznek, mert pici ovis lányként láttam magam a tükörben, mindenki dicsért, hogy szép vagyok, fényes a hajam, aranyos a pofim, jó a pólóm... stb, el hittem nekik, mert mikor tükörbe néztem, én is ezt láttam. De a fényképeken valahogy furcsa volt a mosolyom /tüsszentettem/kínos volt a testtartásom, vagy volt mellettem valaki, aki sokkal szebb volt, és ez csalódottá tett.

Most kamaszként azt mondom, hogy még mindig kellemetlen, ha fotóznak, de elfogadom, mert végülis szeretek emlékeket visszanézni. Nagyjából elsajátítottam, hogyan vágjak elfogadható fejet a kamera előtt (az okostelefon szelfi funkciójának hála😂), és, ha nem tudom, hogy fotóznak, akkor egész szép is tudok lenni a képen. De még mindig azt mondom, hogy a tükör mást mutat, ezért nem szoktam elégedett lenni a képeimmel😅

2020. ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!