Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretik az emberek...

Miért nem szeretik az emberek Billie Eilisht?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem a zenéjét, stílusát. csakhogy ezzel nem mindenki van így. Légy szíves írjátok meg ,hogy miért szeretitek/nem szeretitek Billie-t!!

2020. ápr. 1. 09:48
1 2 3 4
 1/34 Barackoshányás ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak nem a stílusom
2020. ápr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
80%
Nem az embert nem szeretik, hanem a zenet. Van egy kiemelkedo stilusa, viszont szar zenet csinal, es ezt a 12 eves depresszios kislanyok nagyon tudjak ertekelni.
2020. ápr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Khm.16 éves vagyok és tudtommal nem vagyok depressziós
2020. ápr. 1. 09:57
 4/34 anonim ***** válasza:
66%
Nekem sem a stílusom. Csak a tinik tudják megérteni hatalmas világfájdalmakkal.
2020. ápr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

#3:

És ki a fene írta itt, hogy rólad van szó?

2020. ápr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
86%
Valszeg 13-16 evesen szerettem volna, akkor mindenko úgy érzi, hogy nem értik meg, hogy különc és ez a zene kifejezi az érzéseit. De aztán ezt kinövi. Én azért nem szeretem, mert ez a suttogós stílus direkt van, hogy az emberek úgy érezzék, mintha közelebb lenne, engem baromira idegesít. Nem mondanak semmit a szövegei számomra. A pörgős, letisztult, ritmusos zenéket kedvelem
2020. ápr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Sunshinedoll ***** válasza:
53%
Mert fiatal tinilány, és a világ utálja a fiatal, tinilányokat, ráadásul még különc is és nem a társadalom szabja meg, hogy viselkedik.
2020. ápr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
jó, lehet hogy majd kinövöm, de egyenlőre nem értem miért nem szeretik. mindegy majd vmikor megértem....
2020. ápr. 1. 10:09
 9/34 anonim ***** válasza:
91%

Látszik, hogy gyerek vagy.

Nem érted, miért nem szeretik.

Tudod, ha én odavagyok a töltött káposztáért, nem kötelezlek attól még téged, hogy te is szeresd és nem nézlek le, meg értetlenkedek, hogy te miért nem szereted.

Ez csak egy példa, remélem átment.

2020. ápr. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
igen, átjött...
2020. ápr. 1. 10:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!