Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki megtenné, hogy lendít...

Valaki megtenné, hogy lendít rajtam egyet? Kellene egy kis motiváció.

Figyelt kérdés

Igazából egy egyszerű dolgot szeretnék kérni: Csak írjatok nekem saját kútfőből motivációs szövegeket. Az emberi potenciálról, a lehetőségekről, kiaknázható képességekről, ilyenekről. Kell egy adag megerősítés-önigazolás a haladáshoz.

Nyilván nem várok el 10-20 sorokat, csak néhány erőt adó szót. Még számomra is hülyén hangzik, hát még nektek (gondolom), de tényleg segítene.


Minden válaszért (ami tartalmilag olyan amilyet leírtam) adok zöldet!



2020. ápr. 11. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem sokat segített, amit valakitöl hallottam.

Azt mondta, soha ne mondjam semmire, hogy nem tudom, hanem hogy megpróbálom! Tényleg sokkal több mindenre vagyok képes, amióta így állok mindenhez.

2020. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

engem az ilyen írás motivál


[link]

2020. ápr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

El fogom olvasni mindenképp a linkhez kötehető szöveget!

A megpróbálom dolog nekem is érvényes. Továbbá a 3 másodperces szabály (3 másodperced van csinálni), és be is válik.

2020. ápr. 11. 18:39
 4/6 anonim ***** válasza:
"Mostanában sokat gondolkodtam a kockáztatásra... Minden arról szól, hogy túl kell lépni a félelmeiden, mert amikor kockáztatsz és mindegy, hogy mi lesz a végkifejlet, mindig örülni fogsz, hogy megtetted." (Dokik)
2020. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem az a kérdés, hogy a lehetőség benned van-e, csak az, hogy hagyod-e kibontakozni. ;)
2020. ápr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy bennem van, azért akarom kihasználni ahogy teszem nap mint nap. Csak motiváció kell!
2020. ápr. 12. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!