Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szoktatok csalódni magatokb...

Ti szoktatok csalódni magatokban, ha nem nyertek a lottón?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem racionális a viselkedésem, mert kb. 1:45 eséllyel nyerhetek 2-3 ezer forintot (a többi nyerőosztályt hagyjuk:D), mégis mindig nagyon csalódott vagyok.
2020. ápr. 12. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

én akkor csalódnék magamban, ha lottóznék


a lottó a hülyék és az álmodozók adója

2020. ápr. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát én a hármasnál örültem.. nagyon... Amúgy meg mindig arra gondolok most nem sikerült.
2020. ápr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Csalódni nem szoktam, hisz ez pusztán a szerencsén múlik. Az egyes válaszoló pedig biztosan soha nem dob ki az ablakon pénzt. Nincs káros szenvedélye, soha nem vett meggondolatlanul olyan dolgot, amire végül nem is volt szüksége stb stb...

Valakinek ez szórakozás. Heti párszáz forinttól nem lesz hülye az ember és az esély, még ha minimális is, megvan arra, hogy nagyot nyerjen. Minden héten milliókat nyernek az emberek és ők is azt gondolták, hogy szinte semmi esély rá, nem beszélve a teli találatosokról.

2020. ápr. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Alapból nem lottózom, nagyon-nagyon ritka, amikor 1-et megteszek, de nem csalódom ilyen háttértényezők mentén, ami a lottó mögött lehet...
2020. ápr. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, hiszen szinte 0 az eselye az 5-os talalatnak. Ebben a videoban tok erthetoen elmagyarazzak: https://www.youtube.com/watch?v=0rhuqjdlvYU
2020. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem csak 2 ezer forint nyeremény kellene :C csak hogy nyertesnek érezzem magam, de ez se jön soha össze:D
2020. máj. 1. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!