Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért fáj ez ennyire kibirhata...

Miért fáj ez ennyire kibirhatatlanul?

Figyelt kérdés

Miért fáj annyira az,hogy nem vagyok szeretve? Hogyan lehetne elnyomni a szeretethiányomat?

Tudom,hogy nekem nem lesz párom soha,mégis egyre jobban fáj,hogy senkinek sem vagyok fontos. Pedig nagyon szeretném elfogadni azt,hogy engem nem lehet szeretni.

Nem érdemlem meg,mert kevés vagyok minden téren!


Hogyan törödjek bele? Miért fáj igy a lelkemnek az,hogy nem kap szeretetet,gyengédséget,kedveséget,örömet?

f25



2020. ápr. 15. 12:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Milyen kudarcokat éltél meg eddig párkeresésben? Elmesélhetnél párat.
2020. ápr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Minden egyes mondatodból sugárzik az önsajnálat. Amíg nem szereted magad, addig ne várd azt, hogy más szeressen.
2020. ápr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
"Tudom,hogy nekem nem lesz párom soha" Amíg ezen a hozzáálláson nem változtatsz nemhogy párt, de normális választ sem érdemelsz GYK-n! Nézz körül! Mindenféle háromlábú, horpadt fejű, sánta cigányoknak van nőjük, ha te ezt elfogadod akkor meg is érdemled a szenvedést, mert az a te értéktelenséged velejárója, ha pedig ez zavar, akkor kezdj valamit magaddal és tegyél ellene! Ha nem akkor szűnj meg!
2020. ápr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Minden egyes mondatodból sugárzik az egoizmus. Csak az "én, én és én". Szüleid gondolom mindent megengedtek neked gyerekkorodban, sosem voltak elvárásaik.
2020. ápr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én el szeretném fogadni a magányt.A kérdésem arra vonatkozik,hogy a vágyat ami annyira erös,hogy a szivem szakad meg,azt hogyan tudnám elfelejteni,elnyomni?
2020. ápr. 15. 12:54
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Van bármi konkret oka, amiért azt gondolod nem lesz párod, vagy csak általában beszéled be?
2020. ápr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Tényleg? Márpedig nekem a kérdésedből az jön le, hogy nagyon szeretnél egy párt, csak nincs önbizalmad és inkább az önsajnálatba menekülsz.
2020. ápr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Magadnak is hazudsz. Mit is akarsz tőlünk? Nincs olyan amit kersz. Max ha szerzetesnek mész.
2020. ápr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hát ezt nehéz leirnom szavakban. Soha senki nem szeretet és nem is kiváncsi rám. Egy jelentéktelen ember vagyok aki nem számit senkinek sem.

Sajnos be kell látnom,hogy kevés vagyok minden téren.


Édesanyám nem volt,valószinüleg innen ered ez a gyengeségem,a mérhetetlenül fájó szeretethiány.


Csak szeretném ezt az érzést megszüntetni,elfelejteni!

De nem tudom,hogyan lehetne jobb,hiszem egy barátom sincs aki ebben adna tanácsot.

Ezért kérdezem töletek.

2020. ápr. 15. 13:22
 10/14 anonim ***** válasza:
Gondoltál már arra, hogy felkeress egy pszichológust?
2020. ápr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!