Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj, ha valaki szeret hazudni...

Baj, ha valaki szeret hazudni másoknak?

Figyelt kérdés
Csak olyan dolgokban kamuzik, amivel tuti nem árt másoknak, csak ő tűnik tőle érdekesebbnek. Esetleg ha előnyt szerez a hazugságaival, akkor sem úgy, hogy mások hátrányt szenvednek miatta. Ja és az illető néha maga is elhiszi, amit kitalál, de ő ezzel tisztában van, de ennek ellenére sem akar változtatni ezen.
2020. ápr. 16. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Baj, egyfajta mentális betegség.
2020. ápr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Baj, mert ezt mindenki tudja, nem vesznek komolyan, bármit mondasz csak legyintenek rá, azt se fogják elhinni, ami igaz.
2020. ápr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem árt másoknak, nem baj. Ha rájönnek, az neki lesz rossz, de ha okosan csinálja, sosem jönnek rá.
2020. ápr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem baj.
2020. ápr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ciki, mert magát égeti vele, nem nagyon lesznek barátai.
2020. ápr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem erdemes nagyon sokat hazudni mert az ember egy idő utan bele fog keveredni a saját hazugságaiba és az ciki ha nem tudja kimenteni a helyzetet(anyám tobb "barátosnéja" keveredett már ilyen helyzetbe és nagyon ciki)

De vannak kivételek mint pl én!

Volt egy lány a suliba aki állandóan rám akart tapadni még a budira is követett és instán is zaklatott mert ő azt hitte hogy én a barátja vagyok.Na és mindig akart velem találkozni de én minden hülyeséget hazudtam és soha nem buktam le.De aki sokat hazudik au egy idő után lehet hogy olyan profi lesz hogy soha nem bukik le.Sajnos ha sokat füllentesz akkor ez már megszokássá válik mint az en egyik barátomnak és akkor is hazudik amikor nem kellene.

2020. ápr. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!