Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek van ilyen “random”...

Nektek van ilyen “random” ismerősötök? Nem idegesítenek titeket? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Olyan ember, aki azt mondja magáról, hogy neki random személyisége van. Na most ezt úgy kell elképzelni, hogy néha (de nem néha, mert szinte mindig és már unalmas) ok nélkül vág valami “húdevicces”’ hülye pofát (pl rendes beszélgetések vagy munka közben stb) vagy mond valami teljesen oda nem illő, random baromságot.

Mondok egy példát:

Én: Odavinnéd ezt légyszíves az asztalra?

Ő: Igen csak kakis. Hihihi hahaha

Vagy pl munkáról volt szó és egyszer csak megszólal, hogy te kenyérevő.

És nem gyerekről beszélünk, hanem felnőtt, dolgozó férfiról. Nem tudom jobban elmagyarázni, néha ilyen full idiótaságokat mond, aminek nincs semmi értelme, meg szerinte vicces fejeket vág a semmiből. Ez normális viselkedés vagy mi a szar baja van? Mindenkivel így viselkedik és annyira kínos, mert abszolút nem vicces a pali, semmi normális humora nincs, csak beszél ilyen otrombaságokat, amikor viccesnek akar tűnni.


2020. ápr. 17. 21:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

igen, van egy bizonyos szellemi szint, ahol ez a humor. és mivel ővelük nyilván csak olyan emberek barátkoznak, akik maguk is ezen a szinten vannak, és együtt vihognak a nagy büdös semmin, igy ők tényleg azt hiszik hogy baromi vicces és népszerű emberek.


hogy beleláss az ilyenek szellemi szinvonalába:


én is ismertem egy hasonló srácot, de az most 30. Pofavágás, értelmetlen poénok. Emellett nála sokkal intelligensebb emberek lealázása, gúnyolása jellemezte.


egyszer mesélte, mit rajzolt a barátnőjének. egy borsószemet, meg eg héját, mármint madarat. Merhogy ők olyanok, mint a borsó, meg a héja. És ezt ő nem poénnak szánta, hanem holt komolyan igy értelmezte a szólást, ráadásul egy vidéken élő emberről beszélünk, akinek látnia kellett már borsót.


no comment.


mit vársz egy ilyentől?

2020. ápr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
amúgy nekem az ilyenekkel semmi gondom, amig nem ők szólnak le másokat. de a srác konkrétan mindenkit alázott a 10-es IQ-jával, és istenkirálynak hitte magát az emberek között
2020. ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
többek közt ezért kerülöm az embereket.... ez nem normális. ismerek, ismertem ilyeneket, igyekszem minél előbb kiírni őket az életemből. frusztrálnak. én a levegőt sem merek venni típus vagyok.
2020. ápr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!