Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a kamaszok, akik nem...

Azok a kamaszok, akik nem járnak bulizni / nem isznak alkoholt, miért gondolják, hogy emberileg valamiféle magasabb szinten állnak azoknál a kortársaiknál, akik igen?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 19. 13:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom ki hogy, de én nem tapasztaltam hasonlót. Az a gyakoribb, hogy a kicsapongósabbak( mármint akik szeretnek bulizni), szokták cukkolni a kevésbé bulizósokat, hogy "né már stréber" , "anyjával él", " biztos anyu meg apu nem engedi", persze nem mindenki közülük sem. De amúgy nekem semmi bajom azzal aki szeret kicsit kicsapongani, lehet attól még jó ember. Egyébként megjegyezném, hogy nem mindenki azért nem jár bulizni, mert inkább a visszafogottabb életet szereti. Valakinek nem igazán van rá lehetősége, például anyagilag szorult vagy erősen szülői befolyás alatt áll. Ők sokszor kissé irigyelni szokták kortársaikat érthető módon, szeretnének végre ők is megszabadulni a saját burkukból, de nem tehetik vagy nincs hozzá elég bátorságuk. Ők lehet, hogy strébernek tűnnek, akik folyton tanulnak vagy dolgoznak, de lehet, hogy ők is szívesen szórakoznának egy jót. Az "okosak", akik ilyen mocskolódó lenézőek már más kategória, általában nem is olyan okosak vagy tehetségesek, csak annyira unatkoznak meg nincs jobb dolguk, hogy ezzel szórakoznak, hogy izélik másokat.
2021. márc. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
75%
Persze vannak a nagypofájú, vad, alkesz, agresszív bulizósak is, akiket a normális ember lenéz. Meg persze van aki szimplán általánosítgatós, szűk látókörű, konzervatív aki szemében azok akik "bulizósabbak" egyenlőek az előbb említettekkel.
2021. márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!