Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor olyan lány társaságában...

Mikor olyan lány társaságában kerülök akit sokkal szebbnek tartok magamnál, elmegy az alapból is kevés önbizalmam. Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Elég zárkózott típus vagyok. Inkább fiú barátaim voltak mindig, lányokkal annyira sosem jöttem ki jól. De mikor egy ilyen fiú baráti társaságba vagy pl házi buliba vagyok és megjelenik egy olyan lány aki sokkal szebb, lazább, stb akkor mindig rosszul érzem magam, elmegy minden önbizalmam.

Mostanában kezdtem el azon az úton haladni, hogy megszeretem önmagam úgy ahogy vagyok. De egy ilyen helyzet mindig is kizökkentett és ez után már nem éreztem olyan jól magam. Elment a maradék önbizalmam is aznapra.

Hogyan tudnék szerintetek ezen változtatni?

20l



2020. ápr. 19. 14:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
amugy a kozepszeru egyszeru semmilyen nok kellenek a pasiknak. átlagosak. semmi hobbi. semmi stílus. bólogatós kutyákat akarnak.
2020. júl. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!